Zavrieť

Porady

Mesačná minimálna cena za účtovníctvo

Dobrý deň,
prosím, máte nejaký minimálny mesačný paušál pre pre mesačného platcu DPH s minimálnym počtom položiek?
Mila123 JU? či PU?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Neviem, či to je minimálny, ale ja mám 40 eur. Nič moc, čo? Ide o JU, má 2 prevádzky, faktúry došlé cca. 7, výdavkové PD cca. 25, tržby z dvoch ERP. Je mesačný plátca DPH.
    Mzdy sú mimo toho.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marions Ďakujem, je to PU, mesačný platca DPH a má 2 faktúry a 10 položiek na výpise z účtu . A tých 40,-, to je vrátane DPFO, alebo to účtuješ samostatne?
    marions Ja tiež beriem 45,-€ za takých, čo majú cca 50 položiek, ale toto je 5-15 pol mesačne, tak neviem, koľko mám účtovať. A či mám do paušálu zahrnúť aj DPPO, alebo to samostatne v marci
    mondes Nejakých 10 - 15 euro si za DPFO naúčtujem.

    Za PU, ale neplatca DPH, beriem 35 eur, mimo miezd. Nejakých cca. 20 položiek mesačne.
    marions Ďakujem veľmi pekne. Tak to je aj s koncoročnou uzávierkou a DPPO, v marci už neúčtuješ nejakú stovku navyše za spracovanie DPFO okrem tých 10-15,- €?
    mondes PU mám tento rok prvýkrát, tak uvidím, možno niečo naúčtujem, ale určite nie 100 eur. Snáď nejakých 20 eur.
    marions Ďakujem veľmi pekne ešte raz za ochotu
      zbaliť

    Mesačná minimálna cena za účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.