Zavrieť

Porady

KV DPH Omega

Ked si v knihe anal.evidencie scitam 343210, 343220 potom 343010 343020 a urobim rozdiel tak mi vyjde v mojom priapde danova povinnost - suma dph ktoru mam odviest. Po uzavierke DPH, KV DPH som si vytlacila danove priznanie z omegy a suma na danovom priznani je nizsia o 78,74 eur. Kde moze byt chyba ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    cutty Som v omege zaciatocnik, kde tu kontrolu spustim?
    JAJA11 treba na lište vybrať voľbu firma a v nej je voľba kontrola.... navolíte si "nová kontrola" a potvrdíte.... treba používať aj helpy, v OMEGE sú pekne vypracované

    joey1986 je offline (nepripojený) joey1986

    joey1986
    chyba je v tom, že niektorý z dokladov ste účtovali na 343 len formálne, bez toho, aby bol pod príslušným daňovým kódom...treba skontrolovať všetky doklady, resp. porovnať 343 s výstupom čo vám omega k priznaniu spracovala
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cutty Cize prejst jednotlive doklady v KV DPH s 343 v OMEGE?
    joey1986 ideálne, resp. si to do excelu exportnúť, aj 343 aj KV dph a cez vlookup funkciu to máte zachvíľku, al e neviem ako ste zručná v exceli, inak faktúru po faktúre, ak toho nie je veľa
    cutty No praveze je toho dost, nami vystavene FA mi sedia, nesedia mi tie prijate FA a blocky. Tych mam okolo 700
    joey1986 tak mi pošlite excel jedného aj druhého a za päť minúť Vám to pošlem )
    cutty Jeeej dakujem , nakoniec som to dnes vyriesila a nasla kde nastal problem. Vsetko je uz nastastie v poriadku. Kazdopadne Vam veeelmi pekne dakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.