Zavrieť

Porady

Práčka neberie aviváž

dobrý deň potrebovala by som poradiť... práčka mi neberie aviváž a to ju mám od včera
buchač Hm...

1. Od včera znamená, že je úplne nová ?
a. Preštuduj manuál.
b. Nastav podľa pokynov
c. reklamuj

2. Od včera znamená, že si ju kúpila od ruky ?
a. vráť ju
b. kúp si funglovku
afrikánka len, aby nenabehla, či by sme jej doporučili typ XYZ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Preštuduj tabuľku v návode, či si nepustila program na Sport-Fitness, mne tento program neberie aviváž.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babka - ježibabka Čo je Sport-Fitnes? Lebo posledné asi 3 razy ani mne nezobralo aviváž.
    avalik porogram na pranie sportovych veci, na ne sa avivaz nesmie davat, aby sa neposkodili vlakna
    babka - ježibabka Ďakujem, ale ja tam určite taký program nemám. Asi bude zanesený prívod vody.
    aVennGeer To preto, že pri praní funkčného prádla sa nesmie používať aviváž.
      zbaliť

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    MY sme mali problém s Whirlpoolkou, že aviváž zobrala už pri praní a pri plákaní potom plákala v čistej vode.

    Keďže bola v záruke, zavolali sme servis. Ten zistil, že nejaký modul, čo riadi napúšťanie vody bol vadný, takže už pri praní napúšťalo vodu do všetkých tých nádržiek, čo sú vo dvierkach. Tak vymenil ten modul a teraz je všetko OK. Aj prádlo konečne vonia.

    Takže najlepšie je zavolať servisáka v rámci záruky.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    @kikina25 - podstatný fakt: Je v záruke? Ak áno = volať servisáka. Nie je v záruke = volať servisáka, ale zaplatíš.
    My tu do pračky nevidíme, nevieme, aká je to pračka, krištáľové gule sa nám tak zodrali, že sa použiť nedajú a nové na sklade nie sú - dokonca na celom Slovensku sú nedostatkovým artiklom.

    Práčka neberie aviváž

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.