Zavrieť

Porady

Samsung A5 - po pripojení k PC cez USB telefón nevidno

Ahojte,

po pripojení Samsungu A5 k rôznym PC (Windows) cez USB kábel sa neviem dostať k súborom v telefóne. Telefón vôbec nevidno. Doteraz to fungovalo bez problémov, dali sa sťahovať fotky, prenášať súbory.

Ako to môžeme opäť sfunkčniť?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    V mnohých prípadoch pomôže, ak sa v mobile zapne vývojársky mód (developer mode), potom je možmné povoliť ladenie cez USB pre prenos dát.

    Ak mobil pripojíš k PC, čo sa ti zobrazí na dispeji mobilu? Nemáš tam výber, že "len nabíjanie" a "prenos dát" alebo niečo podobné? Ja tam mám ako na obrázku. A to som si už dávnejšie aktivoval developer mode. Na nete nájdeš návody, ako ho zapnúť, napr. tu:

    IMAG0738.jpg  
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Letko Je to riaditeľov telefón a nechcem mu ho nejak pokaziť
    misoft Je to riaditeľov telefón - môžem mu so "pokaziť" (a potom to zvaliť na neho, že s tým nevie pracovať).
    Letko Sraaaanda, teraz som ho opäť pripojil k môjmu PC cez kábel a PC sa s ním spojilo. Ja už tomu nerozumiem.
    buchač Letko (Dnes 13:02) Sraaaanda, teraz som ho opäť pripojil k môjmu PC cez kábel a PC sa s ním spojilo. Ja už tomu nerozumiem.
    ==================
    To nie je sranda...to je otravné.
    Mne to robí pri každom pripojení.
    Zaujímavé ale je to, že ak pripojím mobil - kábel do NTB, tak nefunguje.
    Nabehne vždy vtedy, ak najprv šturim kábel do NTB a až potom pripojím mobil.
      zbaliť

    Samsung A5 - po pripojení k PC cez USB telefón nevidno

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.