Zavrieť

Porady

Pisanie odkazov

Zaujima ma, ak si dam niekoho do nezelanych - moze mi pisat odkazy do profilu cez pochvaly pri mojich prispevkoch?
9 komentárov     zbaliť
taiko daj si ma do nezelanych a vyskusame
korela dajte vedieť :-)
alaya1 kde sa to dava?
alaya1 Korela, prosim ta, uz som ta tam asio dala, skus mi poslat tu poznamku do profilu. Dik
taiko
taiko @alaya Nastavenia->Upravit nezelanych
alaya1 uz ju tam davno mam.
taiko @alaya. Ja viem, len to tak srandovne vyznelo
alaya1 teba taiko nemozem dat, lebo si moderator, neberie to, preto korela, ale neviem, ci reagovala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Ak si si to celé zle nastavila, tak asi môže.
    Pochvala neslúži len na pochvalu, je tam možnosť zvoliť "poznámka". Takýmto spôsobom sa dá spojiť i s niekým, kto si celkom uzavrel profil na odkazy i prijímanie ss.
    Naposledy upravil afrikánka : 09.01.17 at 14:37
    24 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Valcake Môžeš mi vysvetliť ako?..keď si niekto uzavrel profil, tak nevidíš nič..teda iba základ...či?..skúšala som
    alaya1 Valceka- ide o to, ze aj ked mas zavrety profil ako ja, niekto cez tvoj prispevok ti do neho moze napisat- cez pochvaly pri prispevku. On to nevidi, ze to tam mas, ale tebe to pride. Chcela som vediet, ci to pride aj od nezelanych.
    Valcake aha, dik alaya1..a keď sme pri tých debatách..poraďte: prečo u niekoho vidím kedy je na Porade a u niekoho nie...
    veronikasad Lebo to má tak nastavené vo svojom profile
    alaya1 da sa tro nastavit, aby ta nevideli, kedy tu si v nastaveniach.
    veronikasad Môj účet - upraviť možnosti - inkognito režim zapnuty
    Valcake ja ibaže mám rebárs zapnutý pc a otvorené okno porady, ale vôbec tam nie som...kde sa to nastavuje v nastavení?
    veronikasad Cez zubaté koliesko v pravom hornom rohu pri tvojom Nicku -nastavenia - ďalší postup máš vyššie v mojom komentari
    veronikasad Zvládla si to, už "nesvieti slnko"
    Valcake lenže o všetko mám presne tak..inkognito režim ZAP..aj som vždy mala..alebo to vidím iba ja? veronika ♥
    nemyslím zelené
    veronikasad Ty u seba svietis, ale ostatni ťa nevidia ... Nakukla som ti do profilu teraz, neviem či si predtým svietila. Svietis u seba tak jemnucko žlto, nie zeleno
    Valcake asi sa nerozumieme, nie svietenie! ..v profile dolu ..posledná návšteva dnes ....
    veronikasad To vidíš len u seba, ostatní to nevidia, nie som si istá či to vidia priatelia
    alaya1 To neviem, ako sa vypina, mne to vidiet tiez. Skus zadat otazku, mozno niekto bude reagovat. Mne islo len o to, ze ked si niekoho dam do nezelanych, naozaj si nezelam akykolvek jeho kontakt so mnou.
    Valcake pozrela som aj u priateľov ..aj nie.. a u niekoho vidím u niekoho nie...dik, veronika
    veronikasad Ala, aj ty to vidíš len u seba, ja to v tvojom profile nevidím, takže nevidia to ani priatelia
    Valcake Vďaka aj tebe alaya1, u teba to nevidím, ale nie som si istá ako to funguje...
    alaya1 Valceka -ja tvoje nevidim.ale vidim odkazy, tie mas verejne.,
    alaya1 veronika, nevidim, ani tvoje, ani jej.
    Valcake iste to inak funguje...pozrela som priateľky...napr.pmajap ju vidím 4.1.ale napr. betku631 nie...nad tým som lámala hlavu už dávno, ale nie je to podstatné...neriešila som...
    alaya1 nie je to nahodou tak, ze kto svieti na zeleno na tej bodke, tomu to vidis, kto to ma utajene, tomu nevidis.
    veronikasad Je to tak ako píšeš, ani ja som netvrdila iné ...
    alaya1 ano, mas Veronika pravdu.
    terezamaria Valika už si utajená, nevidieť nič, ani kedy si bola, ani že si prihlásená :-)
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    No pochval ma alaya1. Dal som si Ta do nezelanych, tak uvidime



    EDIT: zobrazi sa upozornenie ale nie text pochvaly
    Screen Shot 2017-01-08 at 23.26.09.png  
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 jaj, ja som text nepisala, len pochvalu dala, ale ked ide pochvala ide aj text. Je to od Richarda nedomyslene, lebo, ked nechcem vidiet niekoho prispevky na stranke, preco musim vidiet jeho odkazy v mojom profile....
    Ale dakujem za tvoju ochotu
    taiko podla mna text bude "hidden", ako sa v upozorneni pise.
    taiko ale furt si ho mozes nasledne pozriet cez "Show message text" , takze to tak vyzera, ze pochvala od nezelaneho je len zbalena
    taiko Ale zase na druhej strane je to mozno dobre, lebo mozes pozriet, ci Ti nezelany oplzlo nenadava, co by si potom mohla hlasit
    alaya1 hlasit ..joj, ale som sa dobre zasmiala....skoc na moj profil
    afrikánka Neviem, či je až tak zle zariadené, lebo keď nechcem niekoho, aby mi akýmkoľvek spôsobom niečo oznámil, tak potom by bolo namieste, aby dotyčný nevidel nič z toho, čo neželaný napíše, uvedie, skomentuje na Porade.
    Takže niečo, za niečo.
    Ja pred nikým nič neuzatváram, nevymazávam, nemám na to dôvod. Ale je na každom, akú formu komunikácie pripustí.
    Dodám, že sú nicky, ktoré pre náročnosť odpovedí potrebujú kľud, ako napríklad vyhľadávanie §§ a k tomu patriacich predpisov. To sú tí hodnotní poraďáci a oni majú právo byť nerušení. U ostatných až tak vážny dôvod nevidím.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.