Zavrieť

Porady

Problem s modulom pri prijme kodovanych programov cez DVB-T

CA modul Conax

Viete mi prosím poradiť prečo keď prijímam kódované programy cez DVB-T a vložím modul (priamo od poskytovateľa), tak okamžite TV vypíše chybu "nie je signál", hoci signál TV má? Ďakujem.
Naposledy upravil miroslav.stofa : 15.01.17 at 10:53 Dôvod: -
6 komentárov     zbaliť
misoft Aký televízor?
Najskôr študuj: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Zadávanie otázok
Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Krištáľové gule sa nám už minuli, tohtoročná zásielka mešká!
ivka70 Nazov otazky nevycitaj zadavatelovi, cela otazka bola v nazve a pokusila som sa aspon takouto upravou to zmenit.
Ak to nevystihuje otazku, navrhni nieco ine.
misoft Ivka -upozorňujem ho na duplicitu a na Etiketu Porady - pokiaľ chce odpoveď, musí dodať potrebné informácie!
miroslav.stofa Upozorňujem, že toto sa nedá zložiť do dvoch - troch slov, takže mi prosím nikto nevyčítajte ako som to reprodukoval.. Niektorí ľudia sa tvária na super mega odborníkov a sú leniví na to aby pričítali jednu vetu. Všimol som si, že podobný prístup nie je len v tejto otázke, ale všade. Nerobí to dobré meno. Len sa tu zbytočne odpovedá somarinami. Pri zadávani otázky sa dávajú nápovedy ako to napísať, a riadil som sa nimi, tak prosím neprúďte. Nie som nesvojprávny, a viem ešte ako zreproduktovať otázku.
miroslav.stofa A ešte, potrebné informácie nedodám. Čo si ich mám vymyslieť?!
misoft Bisťu! AKÝ televízor? Nie všetky majú v sebe zabudovaný DVB-T tuner - sú aj také, ktoré majú len DVB-C, DVB-S tunery! A ak nemáš DVB-T tuner - darmo tam budeš strkať CA modul Conax s kartou na ´dekódovanie terestriálnych digitálnych programov, keď to televízor nevie spracovať pre rozdiel frekvencií!
POCHOPIL SI konečne?
A že sa nedá napísať dvoma-troma slovami -na to je predsa doplňujúci popis pod otázkou - tam sa dajú napísať VŠETKY potrebné informácie. Toto si preštuduj!
http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html "Otázka - zadanie otázky"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Asi v module nemáš vloženú kartu od poskytovateľa služby. Samotný modul na prijímanie kódovaného príjmu DVB-t nestačí.
    misoft A nielen kartu a modul, ale i telka MUSÍ DVB-T podporovať - mať na to tuner!
    Lenže Mirko sa rozčuľuje, či nám to nestačí, či si má niečo vymyslieť.
    Nie sú informácie, nebude odpoveď.

    Problem s modulom pri prijme kodovanych programov cez DVB-T

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.