Zavrieť

Porady

SK NACE - doručovanie/rozvoz tovaru prípade kuriér

aké SK NACE doručovanie/rozvoz tovaru, kuriér:
52.29.0 Ostatné pomocné činnosti v doprave
alebo
53.20.0 Ostatné poštové služby a služby kuriérov

a aké SK NACE - autodoprava-preprava tovaru ale nie nákladnými vozidlami, len vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t.....???

+ podotázka: keď bolo v minulých rokoch v daňovom priznaní iné SK NACE ako by som chcel dať teraz, môžem ho len tak zmeniť? Nikde nič nenahlasujem, alebo mohlo by z toho byť nejaké daľšie preverovanie zo strany úradov po podaní daňového priznania?
Naposledy upravil speedy_vw : 28.03.17 at 14:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    speedy_vw dikes, len mi to velmi nepomohlo. pretože presne toto 49.41.0 - Nákladná cestná doprava som v predchádzajúcich rokoch uvádzal. A večne ma zo štatistického úradu otravovali nezmyselnými výkazmi týkajúcimi sa nákladnej dopravy - doslova nákladnej dopravy, nie do 3,5tony.....
    chcem vybrat z uvádzaných 52.29.0 Ostatné pomocné činnosti v doprave
    alebo
    53.20.0 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
    pretože aj presný text vo faktúrach je doručovanie zásielok/rozvoz tovaru.... a presnejšie zaradenie činnosti by bolo doručovateľstvo ako nákladná doprava.....

    SK NACE - doručovanie/rozvoz tovaru prípade kuriér

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.