Zavrieť

Porady

Podanie DPPO exportom z Omegy

Prosím Vás, vyexportovala som z Omegy DPPO a chcem ho podať. Keď si to dám na stránke FS načítať, kontrola prebehne úspešne, ale vypisuje mi potom toto:

Vybrané identifikačné údaje o subjekte, vyplnené vo formulári, nie sú zhodné s vybranými identifikačnými údajmi vybraného subjektu v kontexte OIZ a preto nie je možné podpísať/podať takto vyplnený dokument. Ak chcete podpísať/podať takto vyplnený dokument za v ňom uvedený subjekt, je potrebné použiť voľbu "Uložiť do súboru", následne vybrať subjekt, za ktorý chcete dokument podpísať/podať a zvoliť voľbu "Načítať zo súboru".

Prosím Vás, čo to znamená? Nikto nevie poradiť, čo to znamená??
Naposledy upravil mondes : 30.03.17 at 19:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nemáš viac firiem a nenačítala si to do nesprávnej? podľa tej hlášky to tak vyzerá..
    neviem ako fungune omega, ale v mrp to funguje tak, ako píše v hláške.. urobím v programe DP, dám uložiť do súboru, napr. na ploche.. otvorím FS, otvorím firmu ktorej DP som uložila, a dám načítať zo súboru..
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mondes Nie, už viem. Nemalla som stiahnutú najnovšiu verziu a urobila som DPPO do minuloročného.
    A teraz ani neviem, ako ho mám vygenerovať nanovo. Poradíš? Srdečná vďaka.
    Žabinka nemám omegu, veru neporadím..
    mondes Prosím, kto účtuje v Omege? Ako vymažem staré tlačivo DPPO?
    mondes Nakoniec zrejme je to tlačivo dobré. Hore v rohu mi píše: DPPOv15_1, Je to správne?
    Žabinka tlačivo pre rok 2016 je rovnaké ako v roku 2015..
    mondes Ano, už viem. Ale nechce mi to zobrať. Už som zúfalá.
      zbaliť

    Podanie DPPO exportom z Omegy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.