Zavrieť

Porady

Da sa kupit nahradny konektor na tlaciarni (ten, kam sa pripaja kabel k PC)?

viete mi pls poradit, ako sa presne vola tato suciastka? Totizto vykrivili sa dva zo 4 plieskov v konektore a uz tam kabel nestrcim...
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Daj informáciu, aká je to tlačiareň, daj obrázok poškodeného kábla - ale pokiaľ je to USB - žiadaj USB kábel s konektormi A a B - takýto
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    shmoulinka je to Canon PIXMA MP282 atramentova, ale vlastne to vyzera tak, ze ta kovova cast z kabla mi zostala vnutri tlaciarne a sa to zlomilo... takze ked kupim novy kabel a nejako vytiahnem z tlaciarne ten odlomeny kus konektora, tak by to malo byt ok
    Mária27 len obrázok nevidno
    misoft Obrázok už netreba - káble som zistil - je to USB kábel A-B.
    Čo sa zalomeného konektoru - mal by sa dať vytiahnuť - ovšem, ak nie sú vzpriečené vnútorné kontakty - pokiaľ by boli - potom ani ten kábel (nový) nepomôže - už len výmena konektora na tlačiarni. Pokiaľ si na to netrúfa - nech to zoberie do nejakého PC servisu - za pár € jej to zalomené vytiahnu a zároveň si tam kúpi nový kábel (2 in 1 ).
    Ak však bude poškodený aj vnútorný konektor - to už chce CANON serviis (alebo kúpiť novú a túto do elektroodpadu).
      zbaliť

    Da sa kupit nahradny konektor na tlaciarni (ten, kam sa pripaja kabel k PC)?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.