Zavrieť

Porady

Wifi router

Aký je najvhodnejší wifi router do bytu pre 75-ťku inernet od UPC. Pôvodný mi prestal fungovať, aj keď všetky kontrolky blikajú ako majú a neviem sa rozhodnúť aký vybrať. .
Naposledy upravil ivka70 : 18.08.17 at 07:57
4 komentárov     zbaliť
misoft Akýkoľvek, ktorý má aspoň 300Mbps....
Gapo Toby bolo jasné, ale Netis, TP-Link , Zyxel a čo ja viem aký ešte. Myslím na spoľahlivosť značky. Ja som myslel na toto, https://www.agem.sk/sietove-produkty...1xwan-14346555 Takýto by bol asi zbytočne vyhodené peniaze https://www.agem.sk/sietove-produkty...an-1x-14346579
misoft Ak chceš spoľahlivosť - TP-Link, alebo ešte lepšie Mikrotik (ale ten je o mnoho drahší).
Gapo Tak ten Mokrotik to určite ja nepotrebujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Zavolaj na infolinku, nahlas im, ze Ti zblbol modem, povedz ze ho chces itak vymenit, pytaj si biely Compal modem, bude to bud zadarmo, alebo za nejaky drobny poplatok. To Co Ti radili predomnou je nezmysel kupovat pokial mas UPC. Do 2-3dni ho mas doma.
    misoft V jednom máš pravdu- pokiaľ to MÁ od UPC (teda aj router) - nech sa starajú. Ale niektorí si dávajú svoje VLASTNÉ routery - aby si chápal - od UPC router je často "monitorovaný" samotným UPC - majú možnosť vstúpiť do routeru (by si sa čudoval - dá sa to). Pokiaľ máš vlastný - oni vedia akurát MAC adresu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.