Zavrieť

Porady

Reklamacia hlucnej chladnicky BOSCH

Dobry den,
1.4 2016 som si kupil chladnicku bosch s funkciou Nofrost. Rok a pol nebol ziadny problem, chladinka sla tichucko. V poslednej dobe zacala vrcat, pocujem to az do spalne. Deje sa to ked otvorim dvere do chladnicky a zavriem. Riesil som to aj cez reklamacne oddelenie,poslali mi technika a cuduj sa svete, nezavrcala ani raz, Mechanik mi poradil, aby som ju vypol na minimalne2 dni lebo aj ked je to chladnicka s funkciou Nofrost, tak apson raz za rok treba vypnut lebo vlhkost sa casom usadi v okoli ventilatora a zamrzne . Zbalil som veci z mraziaku a zaviezol k svokre do chladnicky. Po tychto dvoch dnoch skutocne chladnicka prestala vrcat,ale trvalo to len tyzden a znova huci ako zblaznena, Moja otazka je, ako sa mam domoct toho, aby som ju vymenil. Nie je normalne aby som mal vypnutu chladnicku dva dni a vozil jedlo v taske po rodine.Raz za rok by som to este dal,ale po tyzdni som znova na tom istom. Je povinny predajca chladnicku vymenit? Mam si nahrat ten zvuuk a poslat na reklamacne oddelenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zatial narok na vymenu nemas - reklamoval si len raz a aj to sa chyba neprejavila.
    Ziadaj opat servisaka, ktory ma prist na to, co chladnicke je a opravit ju.
    Cize oficialne nahlas chybu a ziadaj standardny proces opravy.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Vrcanie mrazničky je veru zaludna vec. Vo väčšine prípadov za to môže spôsob uloženia v mraziacom priestore. Väčšinou stačí preukladat a mraznička stichne. Na čas.
    Reklamovať by si mohol akurát to, že je hlučnejsia, ako uvádza výrobca. Ale to by sa musela závada prejaviť... A ktovie, čo ma výrobca ešte uvedené v návode.

    Reklamacia hlucnej chladnicky BOSCH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.