Zavrieť

Porady

Finančná správa - Aktuálna informácia k používaniu eID

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Finančná správa oznamuje svojim klientom, že Portál finančnej správy (PFS) je plne funkčný a je možné prihlasovať sa a odosielať podania. To platí pre používateľov všetkých troch spôsobov prihlasovania sa a podpisovania na Portáli finančnej správy, teda prostredníctvom dohody o elektronickej komunikácii, kvalifikovaného elektronického podpisu a aj prostredníctvom eID. Finančná správa si je vedomá informácií Ministerstva vnútra o možnej nedôveryhodnosti elektronického podpisu obsiahnutého v eID. Procesy finančnej správy sú však nastavené tak, že má zabezpečenú dvojitú kontrolu autorizácie klienta, a to pri prihlásení a podpisovaní sa. Z tohto dôvodu bude finančná správa akceptovať podania na Portáli finančnej správy doručené všetkými tromi spôsobmi. Zároveň však odporúčame pre úplnú ochranu záujmov podávajúceho dočasne sa vyvarovať podpisovaniu prostredníctvom eID a takéto podpisovanie dočasne nahradiť prostredníctvom KEP.
https://www.financnasprava.sk/sk/pre...ia-k-pouzivani
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pochváliť
Kocurkovo. Akceptujeme, ale odporucame sa vyvarovat. Odvolavam, co jsem slibil a slibuji, co jsem odvolal
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Pochváliť
taiko
Kocurkovo. Akceptujeme, ale odporucame sa vyvarovat. Odvolavam, co jsem slibil a slibuji, co jsem odvolal
Finančná správa má vlastný autentinfikačný mechanizmus, nezávislý na ZEP.
Napriek tlaku Pelegriniho na migráciu do "jeho" riešenia.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
ja len dúfam, že ešte dlho sa podania budú posielať priamo cez FS, a nie cez slovensko.sk.. koľkokrát sa pokúšam prihlasovať a pracovať so slovensko.sk, tak zisťujem, ako veľmi som tolerantná.. a muž podľa nadávania vie, že sa pokúšam kamarátiť so slovensko.sk.. a vtedy je radšej ticho a nepoddžubuje..
3 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 29.01.07
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 11.10.06
  3. Príspevkov: 15, Posledný príspevok: 09.08.05
  4. Príspevkov: 12, Posledný príspevok: 21.07.05
  5. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 19.07.05