Zavrieť

Porady

Je možné identifikovať prispievateľov 2% aspoň podľa lokality?

Voľakedy bolo možné aspoň približne podľa okresnej/obvodnej príslušnosti daňového úradu tušiť, odkiaľ prichádzali príspevky, teraz je to už viac anonymizované. Je ešte možné nejako podľa VS alebo doplňujúcich informácií v platbe zistiť aspoň mesto alebo nejakú hrubú identifikáciu prispievateľov? Ďakujem, PH
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak prispievateľ 2% uviedol v DP, že chce zverejniť svoju totožnosť - tak dostaneš z DU zoznam mien týchto darcov. Ak to neuviedol - tak ťažko zistíš,- napr z DU v B. bystrici, resp DU Nitra a pod .. je to platba od finančného riaditeľstva
    tie mená by mali byť dakedy v januári, resp neskôr ???
    Naposledy upravil Katy a R : 15.11.17 at 15:34
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MatoH Veď o to tu ide - identifikáciu kraja/správcu dane.
    Katy a R nuž - ak si darca želá zostať v anonymite - musíš rešpektovať . Ak nie - dostaneš jeho meno .. pri platbe je údaj - že odosiela fin riaditeľstvo...
    MatoH Skúsim ešte raz: nejde o identifikáciu darcu... Ste ako Finančná správa, človek sa jedno spýta a druhé odpoviete... (Dnes mi presne rovnako odpovedali o identifikáciu darcu, keď som sa ich pýtal na identifikáciu DÚ...)
    Katy a R v zadaní je: ..."zistiť mesto alebo hrubú identifikáciu PRISPIEVATEĽOV 2%" tak??
    vicktor Ani som netusil, ze taka moznost zverejnit/utajit.
    Pozeram tlacivo a ozaj, nenapadny text a ze "vyznacte X", len tam nevidim chlievik kam to X napisat...
    Katy a R viktor - je tam normálne biely štvorček, kde to X napíšeš ... samozrejme, ak si to tam nedal, nevidíš ... je to tuším dva roky
    vicktor uz vidim, je to dost nenapadne, cakal som na konci textu a ono je to vpredu
    (aj ked ten stvorcek je na obrazovke fialovy, z tlaciarne asi bude sivy)
    Katy a R biely štvorček ti nevytlačí, čiže tam máš len prázdne miesto . kuk https://www.financnasprava.sk/sk/ele...log-formularov, alebo https://www.financnasprava.sk/sk/ele...-vzorov-tlaciv
    vicktor To prve hore: http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciv...anie-2-z-dane/
    Katy a R jáj myslel si pre tých - čo im spravia RZD - tak tam máš belasý (či lila?) štvorček - nabudúce zaškrtni - nemusíš byť anonymný.
      zbaliť

    Je možné identifikovať prispievateľov 2% aspoň podľa lokality?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.