Zavrieť

Porady

Prikaz majitela na vykonanie inventury

Moze mi majitel prikazat vykonanie uctovnych veci ak som s touto pracou nemala skusenost?

Ide mi najme o niektore konkretne body, napr.:

- porovnat skustocny stav so stavom ucotvnym a vycislit rozdiel
- ak sa neda zistit pricina vzniknuteho rozdielu t.j. nemozno ho preukazat uctovnym zaznamom, uvedie sa ako manko alebo prebytok

- vzhladom k tomu, ze invetura zasob tovaru sa vykona v inom termine ako ku dnu, ku ktoremu sa zostavuje ucotvna uzavierka, veduci komisie ku dnu 31.12.2017 vypracuju inventurny supis zasob s vycislenim o prirastok a ubytok inveturizovanych zasob za dobu od skoncenia fyzickej invetury do konca uctovneho oddobia. Po tejto uprave sa v inveturnom supise musi preukazta stav zasob ku dnu, ku ktoremu sa zostavuje uctovna zavierka tj. 31.12.2017
Naposledy upravil ivka70 : 18.11.17 at 11:20
avalik o aku inventuru ide? aka je tvoja napln prace?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    tak hadam spocitat fyzicky kusy tovarov, zapisat ich a vypocitat rozdiel zvladne aj osoba so zakladnym vzdelanim bez predchadzajucich skusenosti
    jslancik a to s "účtovnými vecami" nič nemá...

    Prikaz majitela na vykonanie inventury

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.