Zavrieť

Porady

Význam tetovania

Ahojte. Je tu niekto kto má tetovanie PRUHY?? Na ruke, zápästí, členku atď... Rada by som vedela význam toho tetovania...
black-tattoo-art-66.jpg  
vulxy takto na prvy pohlad mozno Adidas
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Pytala som sa mojeho decka....strata blizkeho....cim silnejsia ciara tym viac chyba...nieco v tomto zmysle...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač What makes them so attractive is the fact that they are very easy to show, and one can also easily hide them in a shirt sleeve. Just like any other symbol these tattoos have some meaning associated with them.

    Source: http://tattoo-journal.com/30-signifi...g-and-designs/

    Význam páskového tetovania závisí od konkrétneho tetovania, ktoré máte. Napríklad čierna páska na tetovanie sa používa na nosenie spomienok na strateného príbuzného alebo priateľa. Tento význam je odvodený od čierneho pásika, ktorý sa tradične nosí ako znak smútku.
    lujza.j Pacia sa mi kerky s pribehom...len stale som v stadiu...uz tento rok
    Žabinka to sa mi páči, že si v štádiu..
    lujza.j Ked mama ochorela a decko si dalo "stužku "...vtedy som vela guglila....nasla som kerky....kde zeny miesto prs vytetovane kvetove podprsenky....alebo tie co boli po rekonstrukcii....tak kvety....akoze bradavky....dokonca aj chlap....na celom prsnom svale...teda tam kde bol... krasna kerka....alebo skareda jazva....krasne premalovana....
    buchač Kúúúwa, keby som sa ja dal pokérovať...hehe, to by bol príbeh...jazvy ešte aj na prdely.
    Lenže ja sa nemôžem...respektíve aj môžem, ale to by bolo už riziko (aj rizoto), doktorečka by ma zbláznila.

    Ale jednu bodečku mám...pamiatka z vojenčiny. Jeden mazák si išiel obnoviť svoje tetovanie. Ja som na moju smolu šiel okolo, nuž som bol za pokusného králika, či si dobre nastavil ihly na špilke (špajla pre blavákov).
    No amen dolores...
    lujza.j Buchačisko...do kelu...ved aj ja mam hnusnu jazvu....normalne som zabudla..aj ked nechapem ako...
    Buchi ved bol by si ako džakúza
      zbaliť

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Vyznam tohto tetovania (ako aj kazdeho ineho tetovania) je obrovsky.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Význam tetovania je ten, že jedinec chce dať okoliu ihneď najavo, že je mentálne pozadu.

    Hlasovalo 12 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Terezia13, korela, misomiso, KoxXxo, Oliwa, vicktor
    Neužitočné (2)
    Nevhodné (4)
    0
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Tvoji súkmeňovci nezvyknú byť potetovaní, respektíve im kerky nevidno kvôli oblečeniu.
    Ale to, čo niekedy predvádzajú okoliu ?
    To sú iné ementálne osoby.
    marleau ty poznáš mojich kamarátov? nepoznáš, zasa sa hráš na Boha až kým nepríde niekto, kto ti sčeše hrebienok
    buchač Nehrám sa na Boha, reagujem len na názor. Tvoj názor. Ale k veci.
    Na svete pobehuje XXX jedincov, ktorí sú pokérovaní od hlavy po päty.
    Sú potetovaní, no pritom sú vzdelaní, niečo vo svojom odbore niečo znamenajú...dosť toho v živote dosiahli.
    Mám Ti dať koľko príkladov ?

    Na druhej strane existuje XXX jedincov, najstajlovaní v kvádre, kravatka, oholení...a pritom sa nemôžeš s dotyčným ani len o počasí baviť.
    marleau a ktorí sú moji súkmeňovci?
    buchač Ty vieš.
    - Nerob zo seba oného (prejavil si názor nie raz).
    - Ja sa bavím o kerkách a názore na ne.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Veľmi ťažká odpoveď na tak jednoduchú otázku.

    Jednoduché tetovanie a pritom to MOŽE mať vcelku hlbší význam.
    Záleží od okolností.
    - kedy vznikla kerka
    - kde bola robená
    - čo spôsobilo výber
    - aký význam má aj pre iné kultúry
    ...atď.
    specinka Na by skôr zaujímal ten hlbší význam tohto tetovania
    Ale možno že to ani nemá žiadny hlbší význam..No veď uvidíme možno sa ešte niekto ozve a povie viac
    Ale zatiaľ Ďakujem
    buchač Spýtaj sa predsa Amandy Cavazzano...

    Išla si na to dobre...pokračuj v hľadaní, mne sa nechce.
    Ale to, čo som našiel, tak svedčí v tomto prípade len o nejakom módnom štýle bez hlbšieho významu.
    Iné by bolo, ak by tatér popustil uzdu tvorivosti, tak by vznikli veľmi pekné kerky.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Z odbornej literatúry:
    Tetovanie je typická forma zdobenia pre primitívnejšie kmene.
    O návrat tetovania v Európe sa pričinili námorníci.
    Ako prvé skupiny od nich prevzali tetovanie pracovníci cirkusov a zločinci.


    Tak si nejaká slečna spod šapitó ... si značí, pokiaľ môže strčiť ruku do klietky.
    marleau alebo jej šamster tam dole, aby mu ukazovák nevybehol von ústami.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.