Zavrieť

Porady

Pozemok postup

Dobry den mohla by som sa opytat a poradit ako postupovat ked chcem kupit pozemok?ci ist za norarom alebo ajprv geodet ma premerat ci ako sa postupuje dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ty chces kupit a ten majitel chce predat?
    Zavolaj geodeta nech overi ci je parcela spravne zapisana v katastri, kde su skutocne hranice, ci "vdaka" posunutemu plotu sa pozemok javi mensi/vacsi. Ak nebudu problemy, mozes kupit. Notar nie je potrebny ak dokazete spisat zmluvu podla vzoru z netu, ale podpisy predavajucich musia byt overene.
    8karinka8 Dakujem krasne za info...ja chcem kupovat pozemok..pozemok vymerany neni presne bo majitel mi preda kolko potrebujem..tak geodet urcite musim mat aby to bolo presne
    ZahradnikAmater Najlacnejšie je u notára spísať zápisnicu, on má aj poplatky za vklad nižšie. Netreba špekulovať, prípadne opravovať vrátený návrh. http://zahradavkopci.sk/ako-dlho-trv...tnika-pozemku/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.