Zavrieť

Porady

Osadenie vaničky z liateho mramoru - sprchový kút.

Je lepšie osadiť vaničku z liateho mramoru radšej spôsobom č. 1 alebo č. 2?

Spôsob č. 1 - Vanička sa osadí už na položenú dlažbu na zemi, a prilepí sa iba silikónom?

Spôsob č. 2 - Vanička sa osadí do lepidla na zem (bez dlažby), a na toto lepidlo sa uloží ešte fólia, aby sa vanička nedala priamo do lepidla?

Aké máte skúsenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je teraz online vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Skusenost nemam, ani co odporuca vyrobca, ale ty by si instrukcie pribalene k vyrobku malo mat.
    kuravesele Ma to asi 5 spôsobov, len som chcela vediet viac nazorov, že kto to ma ako osadene, a či s tým nie sú časom problémy.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dlab na skúsenosti !!!!!

    Ty sa v prvom rade musíš riadiť návodom...a ten nie je daný len tak, pre srandu králikov.
    Čiže si preštuduj
    http://www.hopa.sk/d.aspx?f=/media/h..._mramor_SK.pdf
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kuravesele Tak ale aj v tvojom navode je uvedenych viac moznosti, ale ktory je naj?
    buchač Jááááj....ale to ja neviem...ja mám na určité práce svý lidi.
    Alebo sa predsa rozhodni sama...a budeš nadávať na seba.

    P.S.:
    Elektriku v kúpeľni Ti robí odborník...prečo tak nie ja aj pri vaničke ?
    kuravesele Keby, že viem spadnem tak si radšej sadnem. A keď na niečo neviem odpovedať riadne tak radšej neodpovedám, skopírovať nejaký trápny návod dokáže aj 6 ročné dieťa z googla...tvoje odpovede sa míňajú skoro v každom príspevku účinku.
    buchač kuravesele (Dnes 08:24) Keby, že viem spadnem tak si radšej sadnem. A keď na niečo neviem odpovedať riadne tak radšej neodpovedám, skopírovať nejaký trápny návod dokáže aj 6 ročné dieťa z googla...tvoje odpovede sa míňajú skoro v každom príspevku účinku.
    =========================
    Pfúúúúú...

    To vážne myslíš s tým kopírovaním a 6 ročným deckom ?

    Mladá, neskúsená, neinformovaná účtovníka (...zvyšok doplniť) ide mne niečo vyčítať. Pána beka...to sme teda dopadli...

    Radšej nereagujem adekvátne...by si sa urazila.
    kuravesele Tvoja odpoved presne vystihuje aky si človek . Skakať do všetkých je najlepšie, a za to že ty si stary,, to ti este na tvojom rozume nič neprida... a vlastne ani neviem, za čo si sa naštval....či za to, že ja som zadala otázku a ty si dokázal iba odpovedať, tým, že si skopíroval z uja googla nejaký návod? Si naozaj múdry ujo Bucháč... daj mi konkrétnu odpoveď "z tvojej hlavy a skúseností" keď si taký múdry a skúsený ujo ! Lebo google viem už veľmi dávno používať.
    buchač kuravesele (Dnes 12:20) Lebo google viem už veľmi dávno používať.
    ==================
    Aááááále trt makový vieš...a veľké kulové, a nie používať google.
    http://www.porada.sk/t277258-buranie...ml#post2811334

    ...a s tým svojim domom tu máš teda viac otázok.
    lujza.j
    vicktor Tak zda sa ze stary dom uz bol zburany, novy postaveny a zariaduje sa kupelna, super!
    Kura, ako bolo s tymi pripojkami?
    buchač 1. Ale ja som sa nenaštval...či máš taký dojem ?
    2. Nepochopila si jednu základnú vec - pointu z mojej odpovede.

    - návody sú na to, aby sa dodržiavali
    - ak nie, jeden veľmi rýchlo príde o záruku
    - a najhlavnejšie je to...že jednému pasuje to a druhému hento.
    Čiže montážnik sa zachová podľa reálnych skutočností a podmienok.
    Keby si aspoň foto pridala, ako v tej téme o pliecku (z pliecka je celkom dobrý perkelt). Lenže tam si ešte aj to foto dala naspak ruky.
    POCHOPILA ???

    Takže akú odbornejšiu odpoveď očakávaš ?

    --------------------------

    ....a to nespomínam napríklad aj to, že si dávam dokopy (podľa možností SÁM) starú chalupu...má vyše 100 rokov.
    By si videla stav pred a po...tak padneš na účtovnícku prdel.
    Ak by som sa mal s každou blbosťou obracať na Poradu ? Lebo vraj Porada je od slova poradiť.
    Tak díky...to by som si teda pomohol....dávať otázky a čakať na prípadné odpovede a ešte si z ich aj vybrať najlepšiu.

    ...a nie všetko na Google, to mi ver....múdrosti starých majstrov, grífy, nápady a iné tajomstvá sa k dispozícii len tak niekomu nedávajú.
    ...a ja som na tie svoje získané múdrosti od druhých strašne lakomý...
      zbaliť

    Osadenie vaničky z liateho mramoru - sprchový kút.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.