Zavrieť

Porady

Udaje v financnej uzavierky SRO su verejne pristupne ?

Zalozila som novu sro a nahodou som nasla udaje z mojej financnej uzavierky na stranke jednej sro FINSTAT.SK. Prosim je to v poriadku, ze tato sro verejne na stranke publikuje udaje o hospodarskom vysledku mojej firmy ? Vraj to stiahli z verejneho registra. Financna sprave zverejnuje vysledky sro....vysledky su verejne dostupne teda hocikomu ? Alebo sa daju nejako ukryt. Nie je mi prijemne, ze kazdy vie, aky mam hospodarsky vysledok.
Dakujem velmi pekne za objasnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zverejňovanie je zo zákona, teda je to správne.

    kompozit je offline (nepripojený) kompozit

    kompozit
    Verejne prístupné sú len účtovné závierky právnických osôb. Ak chceš výšku svojich príjmov ukryť, podnikaj ako fyzická osoba.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak ti je nepríjemné, že ľudia vidia tvoj hospodársky výsledok, neostáva ti nič iné, len podnikať mimo EÚ. Lebo v celej EÚ sa účtovné závierky povinne zverejňujú štátnym orgánom na to určeným.

    Udaje v financnej uzavierky SRO su verejne pristupne ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.