Zavrieť

Porady

Podpisovanie cez ZEP

pri podpise ZEP budem stále potrebovať OP konateľa ? Dohody pre PO skončili
Mila123 aké dohody? pre koho?
Lurika ID na prihlásenie pre el. komunikáciu finančná správa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak nemas splnomocnenie na podavanie naviazane na svoje ID, tak ano podania musi robit konatel so svojim KEP/ eID
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lurika nejdem robiť splnomocnenie na mňa, budem používať údaje konateľa. Prvý krát to urobíme cez jeho OP a potom to hádam už pôjde nie ? Mám z toho chaos
    Žabinka ak sa zaregistruje konateľ a nejdeš robiť splnomocnenia, stále budeš musieť používať eID konateľa..
    Katy a R alebo presnejšie povedané - konateľ to má robiť! - ty by si vôbec nemala používať jeho OP a jeho prístup! Zriaď si svoj.
    Lurika KEP -nie som o nič múdrejšia , prvý krát cez jeho OP stiahneme licenčný kľuč, potom na stránke FS zaregistrujeme firmu a prihlasovacie údaje a meno budú predsa rovnaké nie ?
    Žabinka máš v tom riadny guláš.. eID slúži na podpisovanie, nakoľko je v ňom nainštalovaný elektronický podpis.. takže pri každom podaní, ktoré sa musí elektronicky podpísať, sa musí použiť eID..
    Žabinka mmch, už si si vôbec študovala dokumenty ohľadom registrácie/autorizácie? mám pocit, že nie..
    https://www.financnasprava.sk/sk/ele...ciaPouzivatela
    Lurika guláš mám a riadny, troška som včera pozerala a ak sa prvý krát prihlási šéf tak zašleme autorizáciu na moje meno , dostanem svoje prihlasovacie údaje či ?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.