Zavrieť

Porady

Oceňovanie nehnuteľností

Zdravím Vás, chcel by som sa opýtať na minimum vzdelávania čo sa týka oceňovania nehnuteľností .... vzdelanie mám geodézia a kartografia II. stupňa (čo je v BA problém neviem či v ZA taktiež). Na stránke majú základné vzdelávanie znalcov, minimum a všeobecné vzdelávanie. Prejde mi v tomto prípade vzdelanie ? Ďakujem ak s tým má niekto skúsenosti.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 na akej stranke to kto ma? chces si robit znalecke skusky ci co? kde v BA je to problem?
anakindeid našiel som nejaké smernice dekana pre BA že geodézia a kartografia nespadá do tejto kategórie bolo to pár rokov dozadu ale k zmene asi nedošlo .... celkovo by mi vyhovovala aj tá Žilina, len potrebujem vedieť kým tam konkrétne pôjdem či je to vôbec možné nech nevyzerám ako pajác
ivka70 do akej kategorie? citas po sebe, co pises? este stale si nedefinoval, o co ti vlastne ide .... ci mame si domysliet?
misoft Geodézia a kartografia na oceňovanie nehnuteľností NESTAČÍ!
V prípade pôdy - pôdoznalectvo, v prípade budov, stavebné inžinierstvo, statika.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Pre znalectvo v odvetví odhad hodnoty nehnuteľností potrebuješ úspešne absolvovať špecializované vzdelaávanie - pozri novú vyhlášku https://www.slov-lex.sk/pravne-predp.../20180801.html

    Oceňovanie nehnuteľností

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.