Zavrieť

Porady

zaraďovanie upratovačiek v školstve

Rieši tu niekto zaraďovanie upratovačiek do platového stupňa podľa odpracovaných rokov,
3 komentárov     zbaliť
misoft https://www.mzdovecentrum.sk/clanok-...vych-tarif.htm

Moja je upratovačka - už 30 rokov - stále je v jednotke triede a stupeň 11. Teda žiadna sláva. A to musí ešte niekedy učiteľkám pomáhať, prípadne ich "zastúpiť"....
af70 chcela som sa spýtať my prvý krát od 01.01.2019 zaraďujeme upratovačky, udržbár a vrátnik podľa odprac. rokov, neviem si rady ...upratovačka dôchodkyňa od roku 2015 k nám nastupila 01.02.2017 , čo s rokmi čo bola na dôchodku a nerobila - to predsa jej nemôžem brať do odprac. rokov????
ivka70 Nie, nemozes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    je predpoklad, že keď je už na dôchodku, tak tú prax už má, to nevadí, že bola doma na dôchodku - svoje roky má už odpracované - byť na dôchodku nie je to isté ako byť nezamestnaný, roky praxe teda už bude určite spĺňať. Keďže išla do predčasného a ešte nerobila, mala by zdokladovať, koľko rokov má odpracovaných - koľko rokv z toho má praxe - uzná alebo neuzná zamestnávateľ
    Ak si ju chcete udržať, môžete jej plat "vylepšiť" odmenami
    Naposledy upravil Terezia13 : 21.01.19 at 16:25
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    af70 Ja tomu rozumiem , ale stupnica platových taríf pre verejný záujem sa upravila - počet rokov praxe až na 40 rokov, no ona má 62 rokov a medzi ri tým bola na urade práce ako nezamestnaná a ako píšem od 2015 bola predčasná dôchodkyňa
    Terezia13 tam som to nevidela, že predčasná dôchodkyňa
    misoft A koľko má v skutočnosti odpracovaných rokov? Evidencia a dôchodok (keď nerobila) sa neráta.
      zbaliť

    zaraďovanie upratovačiek v školstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.