Zavrieť

Porady

Univerzálna maklérska spoločnosť

Pracoval niekto pre túto spoločnosť ako finančný sprostredkovateľ?
Alebo - zaujímajú ma akékoľvek skúsenosti s nimi...
Ďakujem...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
ako čo sa týka maklérskych spoločností a maklérov ako takých, poviem ti dva uhly pohľadu:

1. ak pre nich mieniš pracovať, tak na to zabudni, školenia o ničom, budú ťa len tlačiť do toho, aby si obiehal známych, rodinu, kamarátov, tlačil im do hlavy kaleráby, aby si ich oblbol a dostal za to pár šupov. Nebudeš vyškolený v daných produktoch, nebudeš vedieť pre a proti, výhody a nevýhody toho, ktorého produktu, o absencii podkladov ani nehovorím.

2. čo sa týka skúseností na úrovni klient a sprostredkovateľ poistných alebo bankových produktov, tak ti poviem že takýto človek ti nasľubuje hory-doly, len aby ťa ukecal, aby si s ním uzavrel zmluvu, je jedno akú, a hlavne aby si zaplatil prvú splátku, aby on dostal províziu. Takto funguje 99,9999 % takýchto takzvaných odborníkov (v drvivej väčšine 18, 20-ročných sopliakov nahodených v sáčku a v kravate), ktorí ti nasľubuje blbosti, ktoré pri použití obyčajného sedliackeho rozumu proste nedávajú zmysel.

Ešte keď som robil v istej nemenovanej komerčnej poisťovni, tak s takýmito "odborníkmi" som sa stretával skoro denne a garantujem ti, že keď som sa takéhoto človeka začal pýtať na úplne základné veci typu napríklad čo kryje denná dávka odškodného pri úraze a podobne, tak takýto odborník nevedel ani ceknúť. A to už nespomínam to, že keď ťa takýto človek ukecá a tebe sa niečo stane, tak ťa v prvom rade odlifruje priamo do poisťovne, že on takéto veci nerieši a podobné blbosti.

Ako je pravda, že aj v takýchto spoločnostiach sa nájdu výnimky, ktoré ti poradia, pomôžu, vysvetlia. Takých je možno 10 z 1000. Keď tak si do gúglu maklérske spoločnosti poistenie úver a môžeš čítať celý rok. Názor si urob sám,

Ja osobne ti poviem, že cez maklérsku spoločnosť by som poistenie, úver, prípadne refinanc nikdy v živote nerobil. Takýmto firmám nejde o tvoje blaho, dobro a tvoje kladné hodnotenie u známich, im ide čisto len o ich vlastné rite, ako som napísal, ukecať, podpísať, zaplatiť a potom si rob, čo chceš, my nič, my muzikanti, my sme pri tom ani neboli.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
nuta A nepozná niekto konkrétne Univerzálnu maklérsku spoločnosť UMS - oslovili ma na spoluprácu...
Martuk Neviem ako na teba prisli, ale kasli na to. Odpovedz si na otazku: mas gule na to, aby si klamal ludom do oci? Ak ano, zacni pre nich robit, ak nie, posli ich kade lahsie.
vicktor Ak dokaze oklamat, preco by sa so zarobkom delil s nejakou spolocnostou?
  zbaliť

Univerzálna maklérska spoločnosť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.