Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Tina 99
    Nedupľovala som otázku naschvál, a keby aj tak čo?Pracujem v nemocnici a končím praktickú sestru a mám záujem pracovať v stomatologickej ambulancii,tak som sa chcela poradiť či potrebujem ešte nejaké kurzy alebo mi stačí stredné zdravotnícke vzdelanie.
    Stačí ti aj stredoškolské vzdelanie určite. Lekár by to mohol vedieť, popr. Komora medicínsko - technických pracovníkov, napíš tam a over si moje tvrdenie.Po nástupe do zamestnania budeš musieť byť jej členkou, resp. platiť poplatky, popr. na SZŠ vaše učiteľky ti to musia potvrdiť.....
    http://www.sekmtp.sk/registracia

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    načo dupľuješ otázku?? viď https://www.porada.sk/t314450-prakti...mbulancii.html založenú o 2 minúty neskôr. Si myslíš, že ti niekto skôr odpovie?? Prečítaj si najprv Etiketu Porady.

    Krom toho neuvádzaš základné údaje - aké vzdelanie máš, aký odbor v zdravotníctve máš vyštudovaný ak vôbec nejaký máš (narážam týmto na rôzne rekvalifikačné kurzy a podobne), ďalej či sa pýtaš na oblasť zdravotnú, právnu a podobne.
    Mila123 praktická sestra sa študuje na SZŠ, nikde inde.....

    Môžem ako praktická sestra pracovať v stomatologickej ambulancii?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.