Zavrieť

Porady

poistenie auta

bolo poistné uhradené z účtu, nemám k tomu žiadny doklad, keď pýtam od konateľa len povie, že mu došla mailom výzva na úhradu a na základe toho zaplatil, čo mám pýtať a ako vysvetliť, že na základe toho to neviem zaúčtovať? čo mám pýtať a jak vysvetliť, že to potrebujem v tlačenej forme?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Výzva znamená, že predpis uz bol zaslaný. Tak zisti kedy a ako bol zaúčtovaný.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica ano, ale ja k tým poistkám nenám žiadne predpisy, len mailom, že je možné to uhradiť to kartou...a keď pýtam predpisy nevie mi to konateľ dodať, ako to zaúčtujem, keď platba z účtu odišla a k predpisu sa neviem dostať? už som pýtala mailom od poisťovne, ale žiadna odozva? ď
    Tweety Bez dokladu nemôžeš úćtovať.
    yvica viem, konateľ volal do poistovne, tam mu povedali, že písomne oni nič nevydávajú, že všetkým pošlú výzvu cez internet a im to stačí............
    Tweety Mal povedať, že ak nedajú doklad, nebude platba.
    yvica no veď najskôr bola platba a dokladu neni..jaj katastrofa, poplatia konatelia všeličo z účtu a účtovník sa má starať.......je povinnosť účtovníka pýtať doklady?..........furt len pýtam a čakám, ma to zdržuje, ako riešite účtovanie ak je platba a nedodá doklad? ďakujem
    Tweety Daj to ako pohľadávku voči spoločníkovi.
    yvica na 355 ano? dík
    Tweety Áno. Bude to musieť vrátiť.
    yvica ok to viem, ďakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.