Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DAJANKA81 som zaregistrovana na FS,danové mám vyplnene cez online priznania,len neviem ako mam DP odoslat na FS,ked som ho nevyplnala priamo cez FS.
    Žabinka malo by to fungovať tak že priznanie si uložíš v xml formáte napr. na plochu, otvoríš si FS, prihlásiš sa, otvoríš si v katalógu formulárov DP a v ľavom stĺpci nájdeš načítať zo súboru, klikneš, nájdeš si uložené tlačivo a načítaš..
    online priznania nepoznám, neviem či ti seriózne uloží do xml.. ak nie, tak si to radšej znovu vyplň cez FS, ale vždy až po prihlásení sa na portál..
    Žabinka pozrela som onlinepriznania, neviem či si myslela akurát to, ale za to sa platí? veď na FS to máš zadarmo..
    DAJANKA81 áno,nie som účtovníčka aneviem,čo kde mam vyplnit,napríklad ODDIEL IX riadok 73...ako ho mám vypočítat
    DAJANKA81 je to ten odpocet na danovnika 3830,02€?
    Žabinka tu https://www.financnasprava.sk/sk/ele...atalog-pouceni nájdeš poučenia k tlačivám, vyhľadaj si to ktoré potrebuješ a pomôž si s tým.. a mimochodom, keď vypĺňaš tlačivo na stránke FS, tak keď postojíš myšou na konrétnom riadku, tak sa otvorí okno s nápovedou..
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    mne toto pomohlo ☺ ... registráciu už máš ... pozri si tam, ako sa pridávajú formuláre
    DAJANKA81 dakujem,idem pozriet

    Ako poda elektronicky daňové priznanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.