Zavrieť

Porady

Nulové riadky v DPFO-B

Dobrý deň, ako vyplniť tie riadky daňového priznania, pre ktoré nemáme náplň, alebo sú nulové? Napíšem všade nuly? Alebo ich nechám všetky prázdne? Napríklad, ak mi vyjde daň na úhradu nula, mám napísať nulu alebo nechám koklónku prázdnu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    no tam kde máš dať výšku dane tam daj 0 - sú to r. myslím, že výraznejšie - resp pozeraj a vychádzaj z tých na ktoré si už tú 0 dala - ostatné vyplňať nemusíš

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    obvykle sa povinne vyplnené riadky vysvietia, ak musia byť vyplnené a nie sú.. alebo ťa na to upozorní keď klikneš na Kontrolovať.. teda ak vypĺňaš na stránke FS..

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Na prednej stradne priznania je tučným napísané: Nevyplnené riadky sa ponechávajú prázdne.

    Ja nechávam prázdne, prípadne do súčtových riadkov píšem nulu.
    Anik no volala som na daňové jednu správkyňu, aby mi povedala, či na r. 64 musí byť 0 A lebo pri vypisovaní na FS som ju tam nedala a nehlásilo mi chybu - bolo to úplne prvé DP. Jej odpoveď bola nemusela by tom byť chyba, ale záleží na pohľade správkyne jej by to nevadilo, ale za inú kolegyňu neručí.

    Nulové riadky v DPFO-B

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.