Zavrieť

Porady

Omega- v otvorení nesedí HK so saldokontom účet 314

V roku 2018 sme účtovali na účte 314 len raz a to poskytnutý preddavok a faktúru k prijatej platbe. Vyučtovaciu faktúru sme obrdžali až v roku 2019. K 31.12 mi HK so saldokontom sedia (HK aj saldokonto =65eur), no v otvorení už saldokonto je nulové a HK vykazuje zostatok 65 eur,tak ako aj má. Nevie mi niekto poradiť, že kde by mohla byť chyba, prečo mi účet 314 v otvorení naťahá sumu 65 eur. účet je nastavený ako saldokontný, v doklade nie je zaškrtnuté ,,Nezahrnúť do saldokonta,,. Za bližšie usmernenie vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirka80 je offline (nepripojený) Mirka80

    Mirka80
    A mate zaskrtnute Neprenasat do roku 2019 ?
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    monika1991 nie, ani to nie je zaskrtnuté
    Mirka80 No skuste si spustit kontrolu ci nevyhodi chybu

    Druha moznost je spustit odsuhlasenie salda a tam je moznost HK so saldom v otvoreni
    monika1991 Kontrola, ani odsuhlasenie v roku 2018 žiadne chyby nevykazujú. V roku 2019 kontrola tiež žiadne chyby nevykazuje, no odsuhlasenie salda tak tam mi kričí že mi HK nesedí so saldom a je tam ten rozdiel 65. No nechápem prečo mi tých 65 eur do salda z roku 2018 k otvoreniu vobec neťaha.
    Mirka80 Dajte si rucne odsuhlasenie salda a nalavo budete mat doklady v salde a napravo doklady v HK

    Predpokladam ze nalavo nebude ziadny doklad

    Ak to tak bude tak potom bude treba doklad z 314 nahrat natvrdo do pociatocneho salda do obdobia Otvorenie
    monika1991 Predpokladate správne. Vľavo nie je žiadný doklad, vpravo mi ťaha IDX prechod.A tým ,,natvrdo,, nahrať do počiatočného salda myslíte čo konkrétne?nejaký stručný navod ako na to?s tymto som sa este nestretla tak netusim ako na to
    Mirka80 Ja som to uz parkrat robila ked sa mi toto stalo
    To iste mi poradili aj na hotline v omege
    Neviem v ktorej casti to je

    Skuste cez Evidenciu a tam je pociatocne saldokonto
    A tam dajte pridat pohladavku a zadajte vsetky udaje toho dokladu 314

    Popripade este na stranke Kros skuste pozriet ci tuto temu nemaju spracovanu
    monika1991 Ďakujem Vám...konečné mi sedí saldokonto s hlavnou knihou :-D
      zbaliť

    Omega- v otvorení nesedí HK so saldokontom účet 314

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.