Zavrieť

Porady

Potvdenie z Rakúska, riadok 220

Prosím Vás, mám potvrdenie z rakúska. Na riadku 210 (Bruttobezuge gemass § 25) je príjem a na riadku 220 (Bezuge gemass §67 Abs. 1 u 2) je tiež nejaká čiastka. Pripočítava sa príjem z riadku 220 k celkovým príjmom?
Naposledy upravil 1236Lenca : 18.03.19 at 08:14
5 komentárov     zbaliť
ivka70 mas pocit, ze tu vsetci maju potvrdenia z Rakuska s riadkami 210 a 220? Ja by som aspon napisala texty pri tych riadkoch ....
1236Lenca Ospravedlňujem sa, idem napraviť
misoft Ako laik - Bruttobezuge - hrubý príjem, a to druhé asi bude príjem BEZ niečoho v 1 und 2. Teda asi po nejakých zrážkach, odvodoch.
A sedilacky rozom mi vraví - nie je možné spočítavať hrubý príjem a k tomu pripočítať príjem po nejakých zrážkach z toho hrubého príjmu. Ja to vidím takto.
veronikasad Dušan, ešte raz ťa prosím, choď radiť do PC alebo inej témy, ktorej rozumieš !!!
misoft Hmmm... ale v podstate - TRAFIL som...
Viď zaneth.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    V SK DP uvedieš len r. 210, v r. 220 sú osobitne vyčíslené príjmy, z ktorých sa platia odvody s nižšou sadzbou, ale tie sú už súčasťou toho r. 210. Takže už ich netreba započítavať, keďže sú už započítané do brutto príjmov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1236Lenca čiže uvádzam ako hrubý príjem 210. Ani nepripočítavam, ani neodpočítavam tú 220? Ďakujem
    zanetth R. 220 jednoducho ignoruj.
    1236Lenca Ďakujem
      zbaliť

    Potvdenie z Rakúska, riadok 220

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.