Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    jedine, ze tam budes predavat reklamu.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Aby sa na tom dalo reálne zarábať, potrebuješ ich mať tak 200.000 a viac.. optimálne aspoň 1.000.000

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Zaheslovať, a pýtať 1 € za poslanie kľúča. Ak je stránka fakt dobrá, minimálne 10000 € máš istých.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    drbni tam článok o chudnutí, o bio, keto.... a ešte pridaj link na svoj ešop

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Keby si si zadal do Google náležité slová.." ako zarabat na fb ", tak by si zistil, že to nie je len tak...
    Že vraj predávať reklamu...pri tak malom počte členov ?...väčšiu hovadinu som nečítal.

    Pokiaľ tomu všetkému, celej problematike nerozumieš (tým nevravím, že ja hej), tak sa do toho nemá ani len význam púšťať.

    Tých 13.000 členov je fakt (ako vraví profesional) totálne o ničom.
    Reklamy by mali oslovovať, nie obťažovať...ja osobne každú okamžite odfajčím...teda inak povedané, pri úrovni našich reklám tieto málokto otvorí...ak jedna 1/4, tak aj to veľa...no na zarábanie príliš málo, ak za jedno kliknutie majiteľ zinkasuje pár smiešnych centov.

    Prebehni si pár linkov, budeš v obraze
    https://www.google.com/search?client...+zarabat+na+fb

    Mám stránku na FB ktorá má 13 000 členov , neviete poradiť ako začať na nej zarábať ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.