Zavrieť

Porady

ako vystornovat na financnej sprave odoslany dokument?

pri podavani dp cez financnu spravu mi nepripojilo prilohu - (prilohou bol scan potvrdenia, nebol to formular ktory je na stranke), lebo bola v zlom formate, kym som zmaturovala a postahovala zo storu rozne apklikacie a skusala rozne premenovania a transformacie neviem coho na co, ciel bol, aby mi to vzalo ako prilohu, ked uz bola pripojitelna, nevedela som ako ju dodatocne pripojit, tak som poslala nove dp prazdne aj s prilohou, po zisteni, ze je prazdne, som poslala tretikrat za sebou dp aj s prilohou, sucasne som napislala v nejakej registracnej kolonke, kde ma pustilo, ziadost o storno prvych dvoch odoslanych dokumentov, prosim, ma niekto skusenost, ako vystornovat odoslane duplicitne DP bez prilohy aj prazdne dp s prilohou a ponechat korektne dp s prilohou?

btw: taxana mi nepomohla
Naposledy upravil mona091 : 31.03.19 at 06:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    Mne sa podarilo 2x odoslať DP a volali mi z DÚ a musela som cez Všeobecneé podania na FS žiadať o storno.
    adam len cez všeobecné podanie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mona091 Ďakujem, takže vystornovat sa to teda nedá
    veronikasad DU berie do uvahy posledne opravne DP. Treba ho riadne vyplniť a odoslat s prilohami.

    Raz sa mi podarilo 2-krat odoslat DPH-cku a to druhé zmazala spravkyna dane.
    mona091 Ďakujem veľmi pekne
      zbaliť

    ako vystornovat na financnej sprave odoslany dokument?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.