Zavrieť

Porady

poplatky banke v JÚ -odmena za platby kartou

Poprosím o pradenie v banke účtujem poplatky banke výdaj 3.90 na služby, potom odmena za Váš zostatok výdaj mínusom 3.90 tak sa mi to vynuluje a ešte tam je uvedené odmena za platby kartou 0.86. Tak isto zaúčtujem na službu výdaj mínusom poplatky 0.86? Potom v stlpci peňažného denníka poplatky banka mi ukazuje plusovú hodnotu 0.86? Môže to takto byť?
Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Odmeny sű POZD nie výdaj mínusom.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Majka prosím ja som to takto robila aj min. rok. To už nie je zdanené zrážkami? Teda tento rok to už mám ako účtovať? Je to veľká chyba? Ďakujem pekne.
    Tweety Ürok áno ale odmena nie je zdanená.
    maped uf, ak som dala na poplatkoch min. rok teda o to menej do výdajov, nevadí to už v min. roku? Prosím Ťa pekne teda ako to tento rok budem dávať? Ako príjem úvery, dary a ostatné?

    Toto je ok ?"v banke účtujem poplatky banke výdaj 3.90 na služby, potom odmena za Váš zostatok výdaj mínusom 3.90 tak sa mi to vynuluje"
    Tweety Ono je to v podstate dobre ale nie je podĺa postupov. Daj to do ost. príjmov.
    maped Jaj veľmi si mňa potešila-ďakujem Majka. Teda tento rok už to budem dávať správne, len neviem či mám dávať ak to je v rámci +- rovnaká čiastka výdaj a potom príjem v banke tú odmenu za kartový poplatok a ten príjem dám ako úvery, dary a ostatné.. alebo ostatné príjmy ?
    Srdečná vďaka za poradenie!
    maped Majka, prosím ešte som narazila v PÚ na takéto odmeny v banke môžem to dať na 648? Ďakujem pekne!
    Tweety Nie, je to finančný výnos účet 668.
    maped Ďakujem a môžem, to účtovať priamo príjem v banke, nemusím cez ID?
    Tweety Priamo na BV.
      zbaliť

    poplatky banke v JÚ -odmena za platby kartou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.