Zavrieť

Porady

Úhrada predfaktúry DRAK

Mám otázku na admina Porady, uhradila som zálohovú faktúru na prístup do DRAKa, poslala som potvrdenie o úhrade, prišlo mi iba upozornenie od MzdyServis s.r.o., že nemám uhradenú faktúru, nereagovali ani na moju odpoveď so zaslaným dokladom o úhrade, na telefónnom čísle uvedenom na faktúre nik nedvíha. Čo mám robiť s úhradou, ako vyriešiť to, že nik mi neodpovedá na mail a ani nie je záujem mi poslať daňový doklad. Na tejto stránke by som podobný prístup nečakala...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Vlasti, poklikaj vo svojom profile. Ak Richard nie je na dovolenke, fa nájdeš tam ...

    Nastavenia - moje nastavenia - firemný profil - platený prístup
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ondrejvla Vierka, zbytočne klikám, je tam platený prístup do 26.4.2019, vystavená zálohová faktúra - zatiaľ neuhradená, čo je klamstvo, dokonca som poslala doklad o úhrade. Už som tento rok nechcela uhrádzať DRAKa, ale potom sa sa rozhodla... No a teraz to dostanem k náhrade od šéfa, lebo daňový doklad nemôžem dostať a odpoveď na maily ani telefonáty žiadna... Myslíš, že len Richard riadi celé spoločenstvo PORADY, podľa mňa sú tam aj účtovníčky...
    veronikasad Nemaju sparovanu uhradu... Ozve sa ti po Velkej noci, odpocet DPH das do dalsieho obdobia, do 26.4. este mas prístup...
    ondrejvla Vierka, tiež som si to myslela, ale nakoľko nik nereaguje na telefón uvedený na fa 3 dni, tak som zostala sklamaná. Ďakujem za Tvoju reakciu
      zbaliť

    Úhrada predfaktúry DRAK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.