Zavrieť

Porady

Predaj kvalitneho vina na jarmoku

Dobry den takze dalsia tema: kvalitne slovenske vina na jarmoku co si o tom myslite? Nemyslim rozlievane ale flaskove spojene z ochutnavkami a k tomu moznost darcekovych baleni... flasa vina cca 8-9 eur nemozne kupit v supermarketoch obchodoch atd ako sa pozera na nieco take slovensky spotrebitel? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Neviem aká je kúpyschopnosť na jarmokoch, ale pred starou radnicou v BA predávali
    (19-22.4.2019) skutočne dobré prívlastkové fľaškové vína za cenu 6.-EUR / 0,7 litra + 4 x plast pohár v cene ( vin. oblasť Modra a okolie ) . Ak máš vlastné víno a ponúkneš sklenené poháre ( na zálohu ) , možno to bude po zaplatení predajného miesta ziskové.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    neviem, či sú to kvalitné vína, ale už viackrát som sa na jarmokoch stretla s predajom jahodového a iných ovocných vín. Teda nepila som ani raz, ale v hlave mám uloženú cenu 11€. A keby sa to nepredávalo, asi by nechodili po tých jarmokoch.
    felix1 Asi máš pravdu . Ak si kúpia jahodové víno ( možno aj s prívlastkom... ) , kúpia všetko
    bettylou Kadejaké mali, aj čučoriedkové, aj brusnicové, malinové... také ovocníčkové, v pollitrovkách, či 7mičkách, s peknými nálepkami... chuťovo sladké to bolo asi také ku koláčikom doma poobede na posedenie pre návštevy. Lebo normálne, keby sa tie vínka, čo sa ta našich trhoch koštovali, pili, tak to by bol riadny dunihlav. U nás to veľmi nešlo, tu je taká chudobnejšia oblasť, ale vraveli, že inde sa to predáva.
    buchač Hm...
    " Slovensko nemá geograficky vhodné prírodné podmienky na produkciu kvalitného vína ? "

    Tak ja teda neviem, ale čo je to potom Tokajská oblasť...to je kameňolom ? Kuwy maďarské nám ešte aj toto chceli ukradnúť...prečo asi ?????
    https://www.webnoviny.sk/znacka-toka...e-nepochodilo/
    ...ozaj...pil si už také 3-6 putňové vínko. V tých pivniciach pod kopcom si asi tiež nebol.

    Podľa toho rebríčka z roku 2018 začínajú ceny od 14$.
    https://www.winemag.com/toplists/ent...tbuy_year=2018

    Tie ceny ?
    Kde si vzal názor, že niečo drahé musí byť aj kvalitné ???
    Ak by som premostil, tak podľa ADACu sú z tých luxusnejších áut na hovno (najviac poruchové) Mercedesy .

    Všetko je to takpovediac o reklame a o tom marketingu...predsa len je Slovensko malé a je dosť ťažké (ak vôbec) dostať sa na svetové trhy.

    Záver ?
    Koľko ľudí, toľko chutí...

    Podžubovať ťa nemienim...ale snáď nechceš porovnávať tvoju peňaženku (ten výsmech "hahahaha" pri cene) s bežnými návštevníkmi tých trhov.
    Ty pôjdeš na pracovný obed, dáte si rozbíf, zeleninku, na zapitie kvalitnejšie vínko, na konci kafe a havanu.......a šmaríš kartu, ktorou všetko zaplatíš z obchodného účtu.
    Lenže bežný jedinec si dá obyčajné vínko, ktoré zaplatí zo svojho.

    Kuwa to je rozdiel....či ??? Je to kua rozdiel !!!
    misoft Bóžinku - toľko sprostostí popísať. A vraj "profesional" - profesionálny pod*ubávač.... a antinárodovec....

    Predaj kvalitneho vina na jarmoku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.