Zavrieť

Porady

2% elektronicky

Je mozne dorucit na danovy urad vyhlasenie a potvrdenie ohladom 2% dane aj elektronicky ?
Samozrejme vyplnene a podpisane.
veronikasad Si zamestnanec alebo zivnostnik?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    hocikto to za teba môže podať na podateľni hociktorého DU, resp poštou
    Ako zamestnanec asi nemáš ele. komunikáciu s DP ?
    pozri odp. č . 3
    https://www.financnasprava.sk/_img/p....16_otazky.pdf
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Fero11 Jo to viem, ze to mozeme podat na ktoromkolvek DU, ale dnes napr. koncili na nasom DU o 14:00 a to som bol este v praci a neviem co bude v pondelok, preto by mi to vyhovovalo skor elektronicky.
    Katy a R však mohol si si vybaviť elektronickú komunikáciu - a riešiť to spolu s DP elektronicky ☺
    pošli dnes, zajtra poštou ... alebo nechaj tak - ak pondelok, utorok ti to tam nemá kto zaniesť. pondelky a utorky sú všade do 16.00, piatky krátke. - je to fakt taký problém?
    Fero11 jj neni problem v pondelok tam skocim, ale nastvalo ma, ze tam neboli do15:00 ale do 14:00.
    PS: dufam, ze tam staci odniest len Potvrdenie o zaplateni dane z prijmov zo zavislej cinnosti a
    Vyhlasenie o poukazani podielu zaplatenej dane z prijmov fyzickej osoby.
    Samozrejme vyplnene a podpisane (aby som nebol prekvapeny, ked budu este odomna nieco chciet).
    Katy a R jáj - žeby malý nákuk na stránkové hodiny DU? - treba tie dve tlačivá , ako píšeš☺
    veronikasad Robil ti zamestnavatel rocne zuctovanie dane?
    Fero11 jj
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.