Zavrieť

Porady

Prečo sa Samsung ue49nu7172u sám zapína ?

Prosím poraďte mi čo robiť s tým TV. Stále sa sám zapína. Našla som jednu debatu, kde pán radí, že treba vypnúť v digitale aktualizácie v pohotovostnom režime. Ja to nikde v menu neviem nájsť.
Dopĺňam : Volala som do samsungu. Takže bolo treba cez nastavenia-všeobecne-sieť-odborne nastavenia a deaktivovať Zapnutie napájania pomocou mobilu
Naposledy upravil Maja2104 : 17.05.19 at 12:48
5 komentárov     zbaliť
ivka70 tak vypina sa sam alebo zapina?
Maja2104 Už som opravila otázku. Zapína sa sám
ivka70 a preco duplujes otazky? rano si zalozila tu istu: https://www.porada.sk/t316401-samsun...ml#post3096748
Maja2104 Nevedela som či to mám dať ako debata, alebo ako otázka. Tak som dala aj, aj
ivka70 ale to sa tak nerobi, prestuduj si pravisla porady ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Z navodu
    https://www.euronics.cz/navod/televi...u7172/p478171/

    Automatická aktualizace televizoru
    Nastavení Podpora Aktualizace softwaru Automatická aktualizace Spustit
    Je-li televizor připojen k internetu, lze jej nastavit tak, aby aktualizace softwaru proběhla automaticky během sledování televize. Po dokončení aktualizace na pozadí se dané změny projeví při dalším zapnutí televizoru.
    Pokud souhlasíte s podmínkami služby Smart Hub, funkce Automatická aktualizace se automaticky nastaví na hodnotu Zapnuto. Chcete-li tuto funkci zakázat, pomocí tlačítka Vyberte ji vypnete.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Maja2104 Tak ju mám povoliť, či zakázať? Nevidím tam ani ten smart hub. To je asi návod na iný tv nie na Samsung
    Maja2104 Samsung taký aký mám.. Som neodpísala
    ivka70 Je to navod na ten typ televizora, navody sa robia spolocne pre viacpodobnych typov televizorov. Vyber si z toho, co plati pre ten tvoj.
    Nemusi mat povolene automaticke aktualizacie, teda ja by som ich vypla. A zapla manualne raz za cas.
    Maja2104 Áno našla som to a mám to vypnuté. Asi vážne treba niekde hľadať automatické aktualizácie v pohotovostnom režime. Neviem no...
    ivka70 Ak mas automaticke aktualizacie vypnute vseobecne, nemozu byt zapnute len v nejakom rezime.
    misoft Strana 18 resp. 111 manuálu (Tu stiahnuť https://www.euronics.cz/navod/televi...u7172/p478171/

    Treba ešte skontrolovať iné nastavenie. Tieto televízory niekedy majú aj funkcie automatického zapnutia a vypnutia - tzv. časovač. Stačí, aby tam bolo aktivované zapnutie a bude sa sám zapínať, resp. vypnutie=vypínať.
    Maja2104 Ďakujem za radu, ale už je všetko ok. Doplnila som to aj do popisu. Casovacom to nemohlo byť. Televízor sa zapínal v rôznom čase. Nikdy nie rovnako dlho bol vypnutý.
    misoft Tak v tom návode si prečítaj aj stať o aktualizácii programov - niekedy sa aktualizujú každý deň, týždeň - tiež "dobrá" vlastnosť chytrých televízorov - najlepšie mať hlúpy, ale poslúchajúci televízor
    Maja2104 Automatické aktualizácie mám už vypnuté.. :-D malo by to fičať
      zbaliť

    Prečo sa Samsung ue49nu7172u sám zapína ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.