Zavrieť

Porady

Akú máte skúsenosť s čítačkou na eID vystavenou policajným prezídiom?

Dobrý deň, chcem sa opýtať, akú máte skúsenosť s čítačkou na elektronický občiansky.
Moja skúsenosť je taká, že mi na polícii v Poprade vydali nefunkčnú čítačku a podľa slov šéfa odboru osobných dokladov nedá sa reklamovať, vymeniť.
Prípadne akú čítačku by ste mi odporučili?
ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a ako vieš že nefunkčná? a aká čítačka?
    ja som mala problém od počiatku s čítačkou gemalto,. kvôli tomu som aj zrušila elektronické podpisovanie s eID na FS a prešla som na dohodu, lebo to jednoducho nefungovalo..
    raz som sa neplánovane zastavila na polícii a mmch som spomenula čo je to za ......, čo som dostala k eID, a pani bez slova vstala od stola, a dala mi čítačku minilector.. s tou už problém nemám žiadny..
    ale naopak známy, ten je spokojný s gemalto a nadáva na minilector..
    takže čím to je..
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mária27 Kde čítaš tie názvy? Ja tam nemám nič len made in China
    misoft Všetko je Made in China... .... v lepšom prípade Made in Taiwan, prípadne Made in Korea
    Žabinka Majka.. názvy mám na spodu čítačiek..
    Mária27 tam je len opis = operačný program informmatizácia spoločnosti. Inak je priesvitná (nie tmavá ako alza). Ten pocit, že ti ani len značkovú čítačku nedajú ... ale funguje.
    123Iva Zabinka,ďakujem za odpoveď.moja čítačka je minilector a ze je nefunkčná viem z toho,že nesvieti zelená dioda,nesvieti ani na inom Pc, ani ďalšie kroky presne podľa inštrukcií minv nepomohli.

    Super,že aspoň niekomu - tebe - funguje ????????
    Žabinka tak keď nesvieti, ozaj je porúchaná.. ale nečudujem sa, veď štát určite nezainvestuje do niečoho poriadneho.. ale sú na trhu aj iné čítačky, tu je napr. z alzy..
    https://www.alza.sk/citacky-obciansk...e/18867061.htm
    123Iva Áno,budem musieť ísť touto cestou zjavne. Ešte raz ďakujem,aj za link
      zbaliť

    Akú máte skúsenosť s čítačkou na eID vystavenou policajným prezídiom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.