Zavrieť

Porady

priviazanie KARI siete

dobry den,
robim malu pristavbu-verandu a nenechali mi trcat z deteciek ktore su nad zakladovymi pasami armovacie roxory , idem robit zakladovu platnu,
je potrebne privazovat KARI siet zakladovej dosky o roxory trciace z betonu v deteckach alebo nie ?
teda mam navrtat diery do betonu v deteckacch a ukotvit tam tie roxory aby som o ne mohol priviazat KARI siet zakladovej platne alebo nie ? ak ano ako daleko od seba ?
platna ide len na tri zakladove pasy lebo je to pristavba je pri stavajucom mure a pri nom zakladovy pas nerobim
dakujem za odbornu odpoved
Naposledy upravil karas : 21.05.19 at 08:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nie, netreba priväzovať ani vŕtať do DTčiek. Len nezabudni zrezať tie trčiace roxory tak, aby po vyliatí betónu netrčali von.
    Chobot Alebo to riešia tiež tak, aby nemuseli toľko roxorov píliť, že ich ohnú do L, smerom do stredu stavby. Pozri tu:

    https://www.modrastrecha.sk/forum/za...onovej-platni/
    karas mne islo o to ci tie roxory v deteckach su potrebne po ohnuti na priviazanie kari siete lebo ja ich mam vacsinou akurat po vrch deteciek a niektori mi vraveli ze tym padom ich nebudem moct ohnut a teda nebudem mat o co priviazat kari siet a radili aby som do betonu v deteckach navrtal diery a ukotvil tam ohnute roxory aby som mal o co tu kari siet priviazat , takze podla vas to netreba

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    netreba tam vrtat diery a spajat vystuz. dolezite je dobre zhutnit zemninu pod platnou.

    priviazanie KARI siete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.