Zavrieť

Porady

Otazka pre viac skúsených - komunikacia s FS

Doteraz som pracovala vo firme kde na komunikáciu s finančnou správou(odosielanie DP,...) bola pre každú firmu kt. sa úctovala vytvorená väzba na firmu v kt. som pracovala. Moje meno sa nikde neuvadzalo všade vystupovala firma a jej konatelka.Teraz som nastupila na nove miesto a zamestnavatel odo mna pozaduje si vybavit elekt. obciansky preukaz pre komunikaciu s Financnou spravou. Vie mi niekto vysvetlit co z toho pre mna vyplyva?Lebo nejde mi to hlavy, ze preco ked ide o uctovnu firmu si vazbu nevytvorí na seba ale pozaduje to odo mna?
Naposledy upravil ivka70 : 05.06.19 at 17:51 Dôvod: Doplnenie nazvu
misoft No jednoducho preto, že ak sa niečo pokaká ...... budeš cvakať TY.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Nič také ako väzba na firmu neexistuje, vždy komunikuje konkrétna fyzická osoba. Predpokladám, že v predchádzajúcej firme tam bolo splnomocnenie na tú konateľku, ktorá poskytla svoje meno a heslo konkrétnym osobám, čo tie podania skutočne realizovali. Avšak tak to nie je správne, všade sa vždy hovorí, že "nikomu neprezrádzajte svoje heslo..." Nová firma to chce zrejme robiť korektne, teda kto bude podania uskutočňovať, ten to bude robiť pod svojim menom.

    Otazka pre viac skúsených - komunikacia s FS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.