Zavrieť

Porady

preplatenie prispevku na dovolenku

príspevok na dovolenku zamestnanec ho zaplatil z účtu svojho syna,ktorý nebol účastníkom dovolenky môžem takýto príspevok preplatiť,ked ostatné podmienky splnil,len nemal svoj účet a preto to takto urobil dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 18.06.19 at 15:40
kopretinka .....ako ty vôbec vieš,z akého účtu to bolo platené??? Keď zamestnanec nemá účet,tak nemá právo na preplatenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ty nemas ziadny zakonny dovod skumat, komu patril ucet, z ktoreho sa dovolenka platila (GDPR ti nic nehovori?)
    Keby mu to zaplatil aj stryko z Ameriky, samozrejme narok je.
    SYLVI65 no nas na školení na to upozornoval,že platené to môže byť z iného účtu ale len vtedy ak aj ten dotyčný bol účastníkom dovolenky a uvádzal príklad ak pôjdeme so susedmi a pošleme to z ich účtu tak môžme ale ak by oni nešli tiež s nami na dovolenku údajne je to problém,zatiaľ som nikde k tomu nič nenašla,dnes som písala i na danový úrad som zvedavá či mi odpovedia
    vicktor Zaujimave by bolo skumat pri platbe v hotovosti z cej penazenky vybrali bankovky.

    preplatenie prispevku na dovolenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.