Zavrieť

Porady

Návšteva lekára s dcérou - zabudnuté potvrdenie

Dobrý deň, zamestnankyňa bola na očnom vyšetrení s dcérou, avšak zabudla si popýtať od lekára "pečiatku" na papier, ako doklad k paragrafu. Nestačilo by napr. prefotiť dcérin predpis na okuliare od lekára a k tomu priložiť prehlásenie, že návšteva lekára s dcéou v doprovode matky? Zamestnávateľ by s tým nemal problém a uznal by to, len či to takto môže byť? Čo vy na to? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Neviem, či si zamestnanec alebo zamestnávateľ, ale u nás sa takéto potvrdenia už nie sú povinné. Zamestnávateľ spolieha na uvedomelosť zamestnancov, že keď si raz čerpá voľno kvôli návšteve lekára, tak u toho lekára naozaj bol. Ak to niekto aj zneužije... čo už, aj tak má len tých 7 dní na čerpanie tohto voľna. Okrem toho máme zavedené iné formy voľna a benefity (napr. home office). Takže "papieriky" už nenosíme, teda mzdové to nevyžaduje dokladovať, nie je to povinné k vedeniu dochádzky. Môže to ale vyžadovať priamy nadriadený zamestnanca, ktorý je zodpovedný za jeho dochádzku. Ak mu neverí, môže si ten doklad vyžiadať.

    Ak si zamestnávateľ, a zamestnanec ti dokáže tým predpisom na okuliare, že u toho lekára s dcérou bol, tak by som ho už nesekíroval a uznal by som to. Ak si zamestnanec a zamestnávateľ či nadriadený to vyžaduje - holt, budeš musieť doniesť ten doklad. Má na to právo žiadať to.
    Katy a R v podstate zamestnávateľ to platí - tak by to malo byť na ňom (však aj "papieriky" sa dajú sfalšovať, keď sa chce)
    ZuzanaA Ďakujem za názor No, ja spracúvam mzdy (sme malá firma, šéf nemá problém to akceptovať, zamestnankyňa je v pohode, nikdy tieto veci nezneužíva, aj preto sa asi zabudla a potvrdenie nepopýtala Tiež som bola toho názoru, že keď to akceptuje najvyšší séf (zamestnávateľ) tak by sa to možno dalo uznať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ZuzanaA A kde sa to prosím dočítam? V par. 141 ZP nevidím, žeby bolo uvedené ako to preukázať?
    Tweety V §144(2)Prekážku v práci a jej trvanie je zamestnanec povinný zamestnávateľovi preukázať. Príslušné zariadenie je povinné potvrdiť mu doklad o existencii prekážky v práci a o jej trvaní.
    ZuzanaA Ďakujem za odkaz. Aj keď - vieme ako lekári potvrdzujú existenicu prekážky v práci a jej trvanie...buchnú tam pečiatku a zamestnanec je v pohode doma celý deň, aj keď tam bol napr. 2 hodiny...
    Tweety Vyznačené hodiny by som neakceptovala.
      zbaliť
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ZuzanaA A kde sa to prosím dočítam? V par. 141 ZP nevidím, žeby bolo uvedené ako to preukázať?
    veronikasad Ako inak chces preukazovať nevyhnutny cas ako potvrdením lekara?
    ZuzanaA No, ked uz sme pri tom, to potvrdenie lekara.... Zvacsa to je len jeho peciatka a cau.... Takze ja by som sla tou cestou, ze za potvrdnie od lekara budem povazovat recept na okuliare dcery a podpis matky, ze tam s nou naozaj bola Aka kontrola by mi toto mohla vytknut, neuznat? Nechcem sa hadat a spekulovat, len tak nahlas rozmyslam, ak s tym nema problem zamestnavatel, neviem komu inemu by to este mohlo vadit Hm?
    veronikasad Nikomu, len by to potom malo platit pre vsetkych zamestnancov a uvedene v mzdovom predpise, s ktorym budú oboznameni.
    Precitaj si odpoveď od Tibora (chobot), aj takto to môže v niektorych firmach fungovať. Zial, v mnohych zamestnanci povazuju za ďalší narok na "dovolenku" ktorý si musia vybrat. Ak by si bola sama zamestnavatelom, budeš robiť opatrenia ...
    Tweety No vadiť by to mohlo napr.IP, DÚ. Ale ak to budete mať ošetrené v internom predpise, potom je všetko ok.
    ZuzanaA OK, ďakujem za názor
    Katy a R ako by im to mohlo vadiť (IP, DU)? Vadiť to môže jedine priamemu nadriadenému - a keď on s tým nemá problém, tak ani mzdárka nemá čo do toho zasahovať ☺
    Tweety Veď ide o dańovo uznaný náklad, ZP, ktorý potvrdenie vyžaduje.
    ZuzanaA To je síce pravda, ale ZP stanovuje minimálne mzdové nároky nie, a keď sa zamestnávateľ rozhodne dať niečo nad rámec zákona, tak to podľa mňa nie je problém. Či?
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Je problém aby si matka vyžiadala potvrdenie dodatočne?

    Určite neprefocovať predpis na okuliare (sú to osobné údaje, dieťaťa, nie zamestnanca) ... maximálne predložiť k nahliadnutiu priamemu nadriadenému a ten na priepustku osvedčí neprítomnosť na základe predpisu okuliarov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ZuzanaA No, je to trochu problém. Dostať sa k lekárovi sa dá zas len cez pracovnú dobu, všade sú nekonečné množstvá ľudí, prídeš do čakárne, čakáš kým výjde sestrička (lebo ved neklopať)... A toto všetko nevybavíš po pracovnej dobe
    avalik da sa zavolat, sestricka prichysta ... lekari uz mavaju aspon jeden den do cca 17:00 ... cas, ktory bude potrebovat na vybavenie si moze nadpracovat
    ZuzanaA Uz to nebudem komplikovat.. Niekto je aj bez auta, treba dochadzat a nic nejde len tak rychlo, Vyriesili sme to inac. Dakujem.
      zbaliť

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Tak sa na to vykašlite a dajte jej v dochádzke, že bola celý deň v práci.
    ZuzanaA Bingo Uz som sa aj, a tak sa stalo

    Návšteva lekára s dcérou - zabudnuté potvrdenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.