Zavrieť

Porady

ABW dlazba - dlazba dodana so sietkou v kazdej druhej vrstve

Ked si objednate dlazbu ABW, pride na palete, kde je sietka len v kazdej druhej vrstve, cize kazda druha vrstva je poriadne doskrabana.. Ani po roku sa skrabance po ulozeni nestratia. Vyrobca tvrdi, ze tie sietky su tam len ako stabilizacne a nie ako ochrana proti poskrabaniiu. Vraj je to vsetko ok a skrabance sa casom stratia a farba sa zjednoti! Cakam uz rok.. Nech si kazdy urobi sam svoj nazor za tak drahu dlazbu.. Ak mozem poradit, kupoval som aj pressbeton a to je neporovnatelna kvalita bez nejakych skrabancov aj pred pokladkou a aj po 2 rokoch pouzivania...
Naposledy upravil focus3ccd : 29.08.19 at 07:40
20190820_120150.jpg  
20190821_172301.jpg  
20190821_172305.jpg  
20190821_172308.jpg  
prva.jpg  

1/1
5 komentárov     zbaliť
vicktor Ake skrabance? Na 4. fotke vidim biele flaky - toto mas na mysli? To nie su skrabance, ale vapnik / vapno alebo cosi take. Ono to zmizne po case.
Kde je dlazba ulozena? Ak pod strieskou, tak to dlho potrva. Na slnku a dazdi ovela rychlejsie.
focus3ccd Nemam na mysli vapennaty vykvet.. ale skrabance od kamienkov... Aj na palete to vidno, aj na ulozenej dlazbe.. Ked svieti slnko, vidno to este viac...
annova Chod do OBI, pochopis co ma na mysli. Ja som si z palety tazko vybrala 20 ks! A to bola iba seda.
misoft A bude toho ešte viacej, keď budeš po tom chodiť, voziť.....
focus3ccd to tazko.... to by mi muselo padat kladivo kazdy den na zem.. Mozno tebe sa trasu ruky, ale od bezneho chodenia sa doslova vrypy do dlazby neurobia.. To nie su bezne povrchove skrabance od chodenia... su to doslova vyhlbene dierky, ked aj prejdes prstom, citit to...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    A nie je to tým že k sieťke dávajú vrch a bez sieťky je spodok ktorý nik nevidí ?
    focus3ccd nie, nie je to tak.. to ma napadlo ako prve, ze ked uz chcu setrit, nech davaju jednu sietku a vzdy jednu radu nech zrkadlovo otocia... bohuzial su vsetky rady ukladane rovnako a sietka len v kazdej druhej rade.. Pisal som aj vyrobcovi, ktory mi to potvrdil, ze sa nejedna o chyba.. A sietka nechrani dlazbu pred poskodenim, ale len ajko stabilizacia pri prevoze....
    lubko6394 Tak sú to debili. V živote by ma nenapadlo kontrolovať ešte aj toto, Podľa mňa to tak ľahko nezmizne, Ak vôbec. Farba je odstánená a vidíš kryštály piesku. Ako by sa mohli časom zafarbiť na žltohnedo nechápem.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    sietky su tam len stabilizacne. podla mna ma ta dlazba takto vyzerat, je len otazka ci sa ti to paci alebo nie.
    focus3ccd nie, nema... po roku stale vidno, ktora dlazba nie je poskodena a bola ulozena z tej vrstvy a druha vrstva je stale doskriabana a nic sa nestratilo a vidno, ze bola ulozena z druhej vrstvy... Vedla mam pressbeton a tam som taketo nieco absolutne neriesil, lebo ziadne dierky neboli ani pri ulozeni a nie su ani teraz... Je na kazdom, ci sa s tym asi zmieri, alebo nie... a ci sa mu to paci, alebo nie...

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    škrabance sa časom samozrejme nestratia....len ti pribudnú nové....za mesiac ťa ani nenapadne to riešiť a neverím, že to vôbec zbadáte po uložení..
    to nie je glazúrovaná dlažba do kuchyne.....
    focus3ccd Prilozil som fotku c.5 spred roka, kde krasne vidno cistu dlazbu, potom tu poskrabanu z dalsej rady a potom zase cistu.... Na dlazbe su vytvorene doslova dierky... Opakujem, ako vyssie, ze na konkurencnej dlazbe som taketo idiotiny nezbadal a ani po 3 rokoch tam ziadne diery, ani skrabance nemam.. pritom na tej konkurencnej parkujem auto!!!!! Nech sa kazdy rozhodne sam, ci bude spokojny s takouto dlazbou pricom meter stoji dvacku a viac...

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    annova: "Chod do OBI, pochopis co ma na mysli."
    Bol som. Ochranu som videl na kazdom "medziposchodi".
    WP_20190916_15_32_40_Pro.jpg  
    WP_20190916_15_32_11_Pro.jpg  
    1/1
    annova Skoda, ze som nenafotila. Bola to dlazba od byvaleho BetonBroz Otnice, vyrobu prevzala spolocnost DITON, pretoze BetonBroz zkrachoval. A kvalita isla vyrazne dole. Kupovali sme v 10/2018 sedu. Cervena bola uplna katastrofa.
    focus3ccd Tak to je sila.. 12 eckova dlazba to ma v kazdej rade a 20 eckova ABW to nema... Niet co dodat...

    ABW dlazba - dlazba dodana so sietkou v kazdej druhej vrstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.