Zavrieť

Porady

Riesenie... Výpoved spätne?

Dobry den. Neviem co s tym. 1.12. 2018 som zrusila rodicovsky prispevok a poziadala o prispevok na jasle. Nastupila som do novej prace pricom ma nenapadlo ze kedze som presla na prispevok na jasle musim sa vratit na povodne prac.miesto. Tam som dala vypoved az ked muz isiel na MD a to 3.2.2019. Teraz riesim podporu a v socke nesedia vykazy. Neviem ako to riesit. Ak by som nepoziadala o prispevok na jasle tak problem nie je. Dakujem
Naposledy upravil Andy12345 : 09.09.19 at 20:22
5 komentárov     zbaliť
ivka70 Vypoved spatne? To akoze byvaly zamestnavatel ma kvoli tebe platit pokuty v poistovniach??
Andy12345 Nechcem nikomu narobit problemi, len hladam riesenie.
ivka70 A aky je vlastne problem?
Vykazy v SP sedia, mas problem s podporou? Poctom zapocitanych dni ci vyskou?
Andy12345 Praveze vykazy nesedia. Evidovali ma na rodicaku no v podstate som mala robit. I ked nerozumiem ze vykazy im presli, ved z rodicaku ma vyradili
veronikasad Ved v zadani píšeš, ze si nastupila do práce v inej firme a o ukoncenie rod.dovolenky si požiadala neskor. Problem je asi v tom, ze pocss preruseneho poistenia ina firma za teba neplatila odvody...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Riesenie... Výpoved spätne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.