Zavrieť

Porady

1 osobova sro koncovy uzivatel vyhod - vyplnat A ci B?

1 osobova sro koncovy uzivatel vyhod- majitel je zaroven i konatel a ma dalsieho konatela. Pri majitelovi vyplnam a-cko a pri druhom konatelovi b-cko?
Naposledy upravil ivka70 : 14.09.19 at 04:33
3 komentárov     zbaliť
misoft Tu je podobná téma
https://www.porada.sk/t318313-konecn...obova-sro.html
Prečo si založila tému, keď podobná existuje?
Čítaj a poriadne:
https://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zadávanie otázok
Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje."
annova Pretoze tam je sice podobna tema, ale riesi iba majitela, tu je majitel a dvaja konatelia. Myslim si, ze u mna je etiketa v poriadku, nikomu vulgarne nenadavam, ani na nikoho neutocim. Asi je chyba, ze som v dobe zadavania otazky nenasla odpoved v podobnej teme, pretoze tam nebola...
lml Presne toto zaujíma ja mňa. Prečítala som už dokonca asi 10 verifikačných dokumentov od rôznych advokátov, ale jednoznačnej odpovedi som sa nedopátrala;-/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lml je offline (nepripojený) lml

    lml
    Vylepšujem svoju odpoveď:

    Čiže, ak má jedna spoločnosť jediného 100 % spoločníka Petra a jediného konateľa Katku, uvádza sa ako KUV len Peter a vypĺňa sa pri ňom KUV podľa § 6a ods. 1, 2, a 4.
    Katka sa ako KUV neuvádza, pretože z odseku 2 vyplýva, že Katka by bola KUV jedine v tom prípade, ak by žiadna fyzická osoba nespĺňala kritériá uvedené v odseku 1 písm. a). Čiže Katka ako člen vrcholového manažmentu (konateľ) sa v takomto prípade nepovažuje za KUV.
    Naposledy upravil lml : 18.09.19 at 09:43

    1 osobova sro koncovy uzivatel vyhod - vyplnat A ci B?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.