Zavrieť

Porady

Dotácia na zamestnanca

Dobrý deň, zamestnávateľ získal dotáciu na pracovné miesto. Chce, aby som v pôvodnej spoločnosti ukončila pracovný pomer, prešla do inej jeho spoločnosti na dobu jedného roka a po roku ma znovu zamestná v pôvodnej spoločnosti. Čo si o tom myslíte? V pôvodnej spoločnosti (v ktorej som stále zamestnanec som odpracovala 14 rokov).

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Že chce zarobiť. Ale to musíš vedieť ty, či ísť alebo nie. Ja by som nešla už len preto aby niekto na moje miesto zobral dotáciu a zvlášť ak už mám stabilné miesto. Len pochybujem, že mu dajú dotáciu na zamestnanca, ktorý nie je na ÚP.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzas74 Ja mám presne takýto istý názor. Zároveň mám totálne pochybnosti o odmeňovaní - som totiž presvedčená, že vymeriavací základ by bol minimálna mzda ale zvyšok by doplatili na ruku aby som akože nebola stratová. Druhá vec je vymeriavací základ pre PN, dovolenky ... Keďže som si to pozerala, viem, že tieto dotácie sa viažu na nezamestnaných, preto na mňa nemôžu brať dotáciu. Myslím si, že ide o niečo iné. Sú ešte nejaké iné dotácie alebo projekty na zamestnávanie? O žiadnych neviem.
    Tweety A dáva záruku, že po roku dostaneš pôvodné miesto? Povedal podmienky PP,???? Ako by skončil predch. PP?
    loco A tretia vec je prípadné odstupné pri skončení pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa, o ktoré prechodom do inej firmy prídeš. Aj keď sa po roku vrátiš do starej firmy, vrátiš sa ako nový zamestnanec.
      zbaliť

    Dotácia na zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.