Zavrieť

Porady

Stravný lístok a cesťák

Prosím Vás, ako riešite takýto prípad. Kolega ide na SC ráno o 7:00 a vráti sa o 12:30 hod. do práce. Ja netuším koľko hodín strávi ešte následne v práci. Máme pohyblivú prac. dobu. Ale v čase od 9:00 do 14:30 je povinnosť byť v práci. Ja v tomto prípade nárok na lístok krátim. Je to dobre? Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak odpracuje viac ako 4 hodiny po navrate z SC, narok na zabezpecenie stravy ma.
    Neviem, ako to kratenie v takomto pripade zdovodnujes.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Laurinkai No, veď toto je ten oriešok. Aj keď sú dlhšie v práci, na konci mesiaca si vykážu len 8 hodín. Preto krátim.
    ivka70 Cize nemate denny evidenciu dochadzky, pisu si nejaky Excel, kde si napisu, ze v ten den boli v praci od 7:00 - 14:30 a do 12:30 boli na prac. ceste?
    Ak dostanu stravne na 5-12 hod., potom v takomto pripade narok na stravny listok nevznika.
    Laurinkai No tak nejako. Evidenciu dochádzky beriem ako základ pri priznaní SL. A teda v tomto prípade, priznám stravné na SC a nárok na SL odpočítam. Keďže za ten deň si do evidencie napíše, že odpracoval 8 hod. Ďalej nepátram. Vďaka ivka70.
      zbaliť

    Stravný lístok a cesťák

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.