Zavrieť

Porady

Sú údaje na FinState dôveryhodné?

Ahojte, dostala som ponuku účtovať s.r.o. Keď som si ju pozerala na FinState, zistila som, že posledné DPPO bolo podané v r. 2016. Môže to byť? Totižto, ak si dám iné firmy, tak tam je uvedený aj rok 2018, ale u tejto firmy len rok 2016, lebo vtedy vznikla. Hovorila som s konateľom, tak zostal zaskočený, pretože platil daň z príjmu PO. A ani z DÚ mu neprišla žiadna výzva. Prosím, ako ešte môžem zistiť, či bolo za rok 2017 a 2018 podané DP za túto firmu? ˇVďaka.

Doplnenie: Volala som na Finstat s.r.o. a tam mi bolo povedané, že oni zverejňujú údaje z účtovnej závierky. A ak tá nebola odovzdaná (vraj to nie je povinnosť), tak preto pri niektorých firmách nie sú na ich stránke najnovšie údaje. .....Prosím Vás, je pravda, že účtovná závierka sa nemusí podávať? Veď to je zákonná povinnosť. Teraz myslím na s.r.o. Ďakujem.
Naposledy upravil mondes : 10.10.19 at 09:11
Mila123 a čo tak register UZ?
http://www.registeruz.sk/cruz-public...y/simplesearch

údaje sú z FS SR
mondes Už som to nižšie písala. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mondes Už je to overené u bývalej účtovníčky. Konateľ sa hneď s ňou spojil, utekal za ńou a cez FS mu ukázala, že je to ok. .....ale... prečo to nie je na Finstate???
    martinez lepsie je skontrolovat podane uctovne zavierky cez registeruz.sk
    mondes Ďakujem, pozrela som a je tam len r. 2016. Čo to znamená pre konateľa? Viem, že o tom ani netuší, že UZ neboli podané za r. 2017 a 2018.
      zbaliť

    Sú údaje na FinState dôveryhodné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.