Zavrieť

Porady

Zmluva o dobrovolnickej cinnosti v športe do 500eur v obc.zdruzeni-futbalový klub

Je možné takto niekoho zazmluvnit napr. aj na jednoduché účtovníctvo?Klub ma vlastný počítač,ek.softvér
7 komentárov     zbaliť
veronikasad S tym uctovnictvom si to ako myslela?
ivka70 To myslis ze ako dobrovolnik bude niekto na pocitaci a SW klubu robit pre klub jednoduche uctovnictvo?
oliva101 Áno.
ivka70 Zabudni.
oliva101 Majú niekoho,kto je zmestnany niekde inde a raz za mesiac nahodi doklady.Ide o to,aby sa nemusela otvarat dohoda a zároveň to bolo oficialne.Len či sa to dá-či dobrovolnictvo v športe sa netýka len priamo športovej cinnosti
veronikasad A chcú za to ucto vyplatit dobrovoľníkovi 500€? Predpokladam, ze to ucto je za rok 2019...
oliva101 Nie,na r.2020 by tak chceli,ak by to šlo.Doteraz sa vyplácalo na dohodu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    oliva101 Pozerali sme snáď všetko,ale nikde sa to nespomína,dokonca aj dobrovoľník v športe nie je úplne presne definovaný, príde mi,že to nie je nikde zakázané ani povolené... Vedel by mi niekto poslat presný link,kde takéto dobrovolnicke zmluvy vo futbale registrujete?
    Katy a R však čítaj ten link, aj si rozklikaj .. aj zákon tam máš
    oliva101 Čítala som presne všetko.Ale o uctovnictve na dobrovoľník.zmluvu som nevycitala nič.ani,že by to bolo zakázané ani že sa to môže:-(
    Katy a R nuž tak neviem - žeby si nejako skúsila zadať tú učtovníčku do ISŠ? http://www.minedu.sk/17566-sk/regist...osob-v-sporte/
    oliva101 Nech veru skúsia :-) Diky moc!
      zbaliť

    Zmluva o dobrovolnickej cinnosti v športe do 500eur v obc.zdruzeni-futbalový klub

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.