Zavrieť

Porady

Ktory vseobecny lekar v BB je dobry odbornik a zaroven je ľudský?

Ktory vseobecny lekar v BB je dobry odbornik a zaroven je ľudský? Ak takèho poznáte, má milú aj sestričku? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Milý a dobrý,submisívny lekár musí mať sestričku,ktorá ten dav nie dobrých,arogantných a nazúrených ľudí zvládne.Inak ho pacienti zjedia zaživa :-)))
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Ľudský ešte neznamená submisívny.
    Kombinácia ľudský a sekera sa ešte v nedávnej minulosti nevyskytovala tak často ako dnes. A pritom sedí v čakárni každý ticho ako voš. Ale asi z princípu sa musí sestra zbytočne exponovať, aby nevyšla z cviku.
    marjankaj Doktorka, pacienti sa môžu objednávať na ecasenka.sk a žiadny dav sa tam nevytvorí. Teda ak doktorke na tom záleží.
    veronikasad Veru záleží na doktorke, tá moja obvoďáčka, hoci má erecept, elektronicky s pacientom nekomunikuje. A tak si musím odsedieť v čakárni medzi chorými pacientami niekedy aj 2 hodiny, aj keď potrebujem napr. len recepty na bezlepkové potraviny ...
    buchač Milý a dobrý,submisívny lekár musí mať sestričku,ktorá ten dav nie dobrých,arogantných a nazúrených ľudí zvládne.Inak ho pacienti zjedia zaživa.
    ================
    Ako sa to vezme...a kde sa to vezme.
    Lebo ono veľmi záleží aj od jednotlivca. Ak sa nevie správať, tak ho ani sestrička/lekárka neumravní.

    Ja sa nemôžem sťažovať...na termíny kontrol a recepty mi stačí len cinknúť.

    Zo dva krát som bol svedkom, že dia vyšmarila počas ordinačných hodín dilina dealera...že nech si dohodne termín a to poobede.
    korela Čo som mala roky ordináciu, tak zabehnutá dvojica lekár-sestra, išlo to rýchlo, kým vyšetroval, tak sestra chronikom sama od seba vytlačila recepty, už ich iba podpísal. V čakárni to rýchlo ubúdalo.
    Na jar min. r. vraj ministerstvo vydalo nejakú smernicu, že to musí robiť výlučne lekár, a vrátili sme sa do roku 1500-300. Aspoň takto to zdôvodňovali. Na to nastúpila vyštvávacia kampaň a zbavili sa dôchodcov a iných neperspektívnych.
    Ostať mohli iba pacienti za ročný poplatok, žiadne výhody, v sume je iba tel. objednanie cez ich centrálu, nie na ich recepcii, ako to platilo dovtedy a ešte pred cca dvomi r. roky aj zadarmo.
    Takže Pentu nezaujíma žiadna ecasenka.sk. Zhŕňa peniaze pre seba. Dnes keď čítam vyjadrenia Penty k zdravotníctvu, tak si iba pomyslím, ako postupnými krokmi tiež časom budú inkasovať svojich pacientov.
    BXLmiami No to je fakt,ale pozri na e časenku,koľko ľudí sa dostane dnu podľa nej?Myslíš že to stačí?Lekár ide proti sebe,ak časenku nevyužije,má zaplatené či vybaví podľa e časenky od 2 do 4 za hodinu alebo v chrípkovej epidémii 50 denne.Bez e časenky.
    veronikasad BXL, prosim ta, ako je to s tym vydavanim receptov bez osobnej navstevy? Väčšina praktickych lekárov to bezne robí, moja na to nechce pristúpiť... (mlada lekárka, nie je problém v tom, ze neovláda PC) Pri osobnej navsteve vykazuje nejaké ukony navyše, ktore jej hradi ZP? Vzdy nosim zoznam na listku aj s kodom diet.potraviny, ktory by som mohla poslat mailom.. ordinačné hodiny ma do 15-tej, po obednajsej prestavke už nikoho neberie, v rámci administratívy by to kludne mohla robiť ...
    BXLmiami Tak mohla,ale zrejme tú polhodinu až hodinu tomu dať nechce.Mladí lekári sú v šoku do čoho sa to dostali,kým sa v tých horách papierov zorientuje.Možno tiež chce spoznať svoj obvod,neviem.Stále vravím že sa tých e časeniek dožijete,len potom sa nesťažujte.
    veronikasad Robi na obvode minimalne 5 rokov, uz ho asi dostatocne pozna. Nepíšem o ecasenkach, ale predpisovani liekov bez osobnej navstevy lekara.
    BXLmiami V tom prípade neviem prečo,všeobecní sú platení paušálom.
    Mila123 ej, ej, hromžíte na zdravotníkov, ktorých tu je málo.....
    na koho budete hromžiť keď ich bude ešte menej?????
    ak zvládne ambulancia manažment pacienta nie je problém (a viem o čom píšem)
      zbaliť
    simayxc Prehlasit sa chcem.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Praktickych lekárov je nedostatok, ti dobrí odborníci, s ludskym prístupom a milymi sestrickami maju zväčša plný stav a nových pacientov neberu. Zisti si na zdravotnej poisťovni komu patris podla obvodu, zadaj meno lekara do Google a najdes dostatok hodnotení jeho práce.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    potrebné preklikať internet, niečo som našla aj tu
    https://www.azet.sk/katalog/praktick...nska-bystrica/
    a zoznam všeobecných lekárov v BB je tiež bohatý, ešte ďalšia možnosť, zistiť si u priateľov, v rodine, ktorého by odporúčali, s ktorým sú spokojní
    Naposledy upravil Terezia13 : 10.02.20 at 20:49
    buchač K tomu odporúčaniu by som mal snáď poznámku.
    Pár krát som bol požiadaný o sprostredkovanie prijatia do evidencie.
    Po poslednej skúsenosti už nikdy viac...neexistuje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Skús MUDr. Ludského...

    betty112 je offline (nepripojený) betty112

    betty112
    Na stranke VUC najdes, ku komu rajonne patris. Uz si to skusil(a) ?

    Ktory vseobecny lekar v BB je dobry odbornik a zaroven je ľudský?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.