Zavrieť

Porady

Inštalácia aplikácie eDane/Java

Prosím o pomoc pri inštalácii aplikácie eDane/Java.
Pri kliknutí na odkaz tejto aplikácie na stránke finančnej správy, ma najprv upozorní, že tento typ súboru može poškodiť počítač. Ak postupujem ďalej, a chcem si otvoriť súbor v stiahnutých súboroch, nie je to možné.
Vie mi niekto poradiť, kde je problém?

Ďakujem
Marcela
10 komentárov     zbaliť
bodliak Nenechaj sa odradiť, buchač sa chronicky vyjadruje ku všetkému, čo nepozná. (a potom to radšej zmaže)

eDane fungujú, používam ich od začiatku.

Pozri https://www.financnasprava.sk/_img/p...a_prirucka.pdf
a povedz, pokiaľ si sa dostala.
Nandrolon Akosi si rýchlo ty slizský had vymazal svoju radu.
bodliak Jediný, kto tu niečo mazal, bol buchač. Takže to chápem ako výčitku adresovanú jemu.
Nandrolon Klameš. Toto, čo máš písané ako "upresnenie otázky" si mal písané ako "odpoveď". Keďže si dostal patričné bodovanie tak si ju ako PODLIAK zmazal a napísal ako "upresnenie otázky", ktoré sa nedá bodovať...
bodliak Úbožiak, obviňuješ ma z klamstva a si paranoidný. Príspevok je akurát zbalený ako spam, lebo ste dali 3x mínus. Stále je tu.
Nandrolon Aha, to som si fakt nevšimol. Máš pravdu. Ale vedel som, že tento ako poznámka tu pribudol naviac.
bodliak A sme doma.
No a ešte nám prezraď, prečo si to mínuskoval.
Čo bolo na tej odpovedi neužitočné.
Nandrolon Asi 10 rokov som taktiež používal podobný soft daňový poradca na jave /chodilo to na CD do firmy/ odkedy je všetko online dostupné na nete, je zbytočné si do PC inštalovať tieto programy /ja ich volám vírusy/. Lepšie je všetko riešiť online cez webové rozhranie. Zaťažovalo to zbytočne PC, zostávali "agenti" v ram, vždy sa určité komponenty spúšťali spolu so štartom systému. Preto som dal tú 1 mínus.
bodliak Daňový poradca = zlá skúsenosť, chápem. A aplikácia eDane, len na základe toho, že aj ona využíva Javu ... ? Nepreháňaš ?
Nandrolon Možno áno, ale zvyk je železná košeľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    odporucam ani aplikaciu neinstalovat ,skoda casu,a vyplnat tlaciva online na strankach financnej spravi,lebo niektore tlaciva tam ani nedavaju/nie su v apke zakomponovane..... a hlavne ze to stalo urcite kopec € ....

    Inštalácia aplikácie eDane/Java

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.