Zavrieť

Porady

aký je dobrý program na cestovné príkazy

Ahojte,

vie mi tu niekto poradiť, aký je najlepší program na robenie cestovných príkazov?
Jednoduchý?

Nie, na pravidelné cesťáky. Taký, čo je najmenej pracný. Cesťáky robím každý mesiac a zadávam tam cesty podľa podkladov od klienta, niečo sa opakuje - teda prevažná časť sa opakuje.


Ďakujem
Naposledy upravil Miala89 : 12.03.20 at 09:34
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Vo svojom účtovnom sw ho nemas?
veronikasad Co je pre teba dobrý program? Ze mu v marci zadas ze potrebuješ znížiť základ dane o nejaku sumu a SW ti vyrobi cestaky?
veronikasad Hladas sw na výpočet nahrady za pouzivanie súkromného mot.vozidla alebo napr.stravneho pri zahr.prac.cestach?
Na vypocet cestovných nahrad klient používa sw na JU od Krosu. Na vyskusanie si stiahni demovrrziu
marjankaj a SW ti vyrobi cestaky? ----- Veronika, presne taký.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    širi1 je offline (nepripojený) širi1

    širi1
    www.cestovnyprikaz.sk - vyráta aj spotrebu aj stravné aj súčet....
    Miala89 nedá sa uložiť a neskôr sa ku tomu vrátiť?

    tvrdohlavec je offline (nepripojený) tvrdohlavec

    1993-2000 SZČO, 2000-2015 konateľ s.r.o. 2015-dôchodca čo nemá pokoj. ...viac tvrdohlavec
    Jednoznačne MRP. Stará dobrá klasika. Jednoduchá obsluha a aj 30 cesťákov na 1 stranu.

    pa2222 je offline (nepripojený) pa2222

    pa2222
    odporúčam ti ecestak.sk, je to online riešenie, nemusíš ho inštalovať na počítač, je aj verzia zdarma a vieš si aj cestaky uložiť. Ja som to urobil tak, že som dal prístupy zamestnancom a robia si cesťáky sami.
    pavol54 zamestnanci keď chcú peniaze nech si vyplnia, účtovník potrebuje len celkovú sumu

    aký je dobrý program na cestovné príkazy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.